Fly4free.pl

Tydzień na Gwadelupie za 3552 PLN. Loty z Warszawy + studio przy plaży

3552 PLN
Panorama Gwadelupy
Foto: Robert Bleecher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli jesteście miłośnikami egzotyki, proponuję wam wycieczkę na rajskie Karaiby. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu na Gwadelupę, gdzie zobaczycie na własne oczy dziką przyrodę, zapierające dech w piersiach widoki i odpoczniecie na cudownych plażach.

W podróż na Karaiby udacie się w terminie 7-14 (15) lutego. Z warszawskiego lotniska do Pointe-à-Pitre polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu.

Na Gwadelupie wybrałam dla was noclegi w apartamencie Hibiscus Le Kayela. Obiekt zlokalizowany jest przy samej plaży. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką, a do tego piękny widok z przestronnego balkonu.

Termin podróżyluty
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za tygodniowy urlop (loty + noclegi) na Gwadelupie zapłacicie 3552 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1484 PLN/2 osoby

Studio Hibiscus Le Kayela jest świetnie ocenianym obiektem, który znajduje się przy samym morzu. Na miejscu dostępny dla was będzie pokój z prywatną łazienką, darmowe WiFi i kuchnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »