Fly4free.pl

Tydzień na Cyprze za 835 PLN. Loty do Pafos z Poznania i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
835 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: airrisha / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknij przed zimnem na Wyspę Afrodyty, na której nawet o tej porze roku możesz liczyć na dodatnie temperatury oraz słoneczną pogodę. Prawda, że tego właśnie teraz potrzebujesz?

Do Pafos udasz się z portu lotniczego Poznań-Ławica na przełomie stycznia i lutego. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w hotelu King’s, który znajduje się w odległości 300 metrów od plaży w Pafos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Municipal Market Station) dojedziesz autobusem nr 613 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 29 stycznia-5 lutego
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 835 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 373 PLN/2 osoby

Poznań – Pafos – Poznań »

Hotel 1296 PLN/2 osoby/7 nocy

W Pafos proponuję ci noclegi w hotelu King’s. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 240 PLN/7 dni

Poza wypoczynkiem w hotelowym zaciszu, chciałbyś także coś zobaczyć? W takim razie po przylocie do Pafos wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony.

Przydatne informacje: Pafos
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty789 PLN
  • Liczba ofert409
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Pafos
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »