Fly4free.pl

Tanie loty do Francji. Bilety do Tuluzy z Warszawy za 78 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: PK.Inspiration_06, Shutterstock
(Aktualizacja) Udajcie się na południe Francji, do miasta w którym znajdziecie m.in muzeum Airbusa. Za bilety w dwie strony zapłacicie 78 PLN. W tekście poniżej znajdziecie kilka dostępnych terminów, z których na pewno wybierzecie coś dla siebie.

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

loty do francji

W podróż do Francji udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Gdzie zaparkować w Modlinie?

NOCLEGI

Hotel apartamentowy Appart’City Toulouse L’Hers oferuje zakwaterowanie w studiach z dostępem do WiFi. Każde z nich dysponuje telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienką z wanną. Goście mogą korzystać z jadalni oraz wyposażonego aneksu kuchennego z elektryczną płytą grzejną i przyborami kuchennymi. Hotel Appart’City Toulouse L’Hers usytuowany jest 1,4 km od stacji metra Roseraie, z której można dojechać bezpośrednio do muzeum Musée des Augustins.

noclegi we francji

AUTO

Zobaczcie więcej ciekawych zakątków regionu wypożyczając samochód.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »