Fly4free.pl

Tu serwują najsmaczniejszą pizzę na ziemi. Poznajcie najlepsze lokale świata

Foto: SamDeLong, Flickr.com
Popularny placek zjecie niemal w każdym zakątku naszego globu, ale tylko niektóre pizzerie mogą się pochwalić statusem kultowych, gdzie pizza jest wręcz boska.

Sposobów na przygotowywanie pizzy są tysiące, a dyskusje o idealnym stosunku ciasta do sosu i sosu do dodatków przypominają uczone rozmowy o tajemnicach kosmosu. No dobrze, ale gdzie można zjeść najlepszą pizzę na świecie? Zestawienie najbardziej kultowych pizzerii na świecie przygotował brytyjski „The Telegraph”.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
eee tam Przeciez wiadomo ze najlepsza jest w Garden na Dębnikach
tom971, 6 lipca 2016, 21:58 | odpowiedz
tom971 eee tamPrzeciez wiadomo ze najlepsza jest w Garden na Dębnikach
co prawda to prawda !
mijagi, 6 lipca 2016, 22:31 | odpowiedz
Nie wiem kto robił ten ranking ale Chicago słynie z deep dish pizza- I to dopiero jest świetna pizza!!!
Karo, 6 lipca 2016, 22:35 | odpowiedz
Nie wiem kto robi te porównania i na jakiej podstawie, ale chyba tylko na podstawie ocen w necie.... Da Michele jest znana w Neapolu ale smak tej pizzy pozostawia wiele do życzenia - o wiele lepsza jest pizza w Sorbillo. A jeśli mówimy o Włoszech to jak na razie dla mnie najlepsza pizza jest w Solo Pizza w Savonie.
Mati, 7 lipca 2016, 2:16 | odpowiedz
Mati Nie wiem kto robi te porównania i na jakiej podstawie, ale chyba tylko na podstawie ocen w necie….Da Michele jest znana w Neapolu ale smak tej pizzy pozostawia wiele do życzenia – o wiele lepsza jest pizza w Sorbillo. A jeśli mówimy o Włoszech to jak na razie dla mnie najlepsza pizza jest w Solo Pizza w Savonie.
Potwierdzam solo pizza w savonie wymiata
Pitupitu, 7 lipca 2016, 6:58 | odpowiedz
Goraco polecam pizze w Livorno w malutkiej Pizzeria da Matilde :) przepyszna pizza sprzedawana na kawlaki, kompozycje smakowe robia robote :)
Gosia, 7 lipca 2016, 10:13 | odpowiedz
Dowolne miasto/miasteczko/mieścina w Campanii (i nie tylko) robi nieziemsko dobrą pizzę, nie trzeba w tym celu lecieć do USA!!!
e, 7 lipca 2016, 11:41 | odpowiedz
Co do pizzy to podobnie jak hamburgery, golonka i flaki- co człowiek to inna opinia a takie zestawienia są kompletnie z d**y. O ludzkich gustach niech świadczy to jaki sukces liczbowy i finansowy odniosły takie bary jak McSrak, KFC i Telepizza , Serwują shit a ludzie i tak to kupują .
olivier, 7 lipca 2016, 14:20 | odpowiedz
Karo Nie wiem kto robił ten ranking ale Chicago słynie z deep dish pizza- I to dopiero jest świetna pizza!!!
Taka se...
WRW, 7 lipca 2016, 17:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »