Fly4free.pl

Planujesz wyjazd? Mamy niezłą zniżkę, która przyda się każdemu podróżnikowi!

przyjaciele na wakacjach
Foto: oneinchpunch / Shutterstock
Romantyczny wypad we dwoje do Wenecji, rodzinne wakacje w Chorwacji, a może samotna przygoda w trakcie kilkutygodniowej wyprawy przez Amerykę Południową? Nie ma znaczenia dokąd i kiedy się wybierasz! Ważne, żebyś przed wyjazdem pomyślał o swoim bezpieczeństwie i wykupił ubezpieczenie turystyczne. Tym bardziej, że teraz zrobisz to ze zniżką 15% przygotowaną przez Europa Ubezpieczenia dla czytelników Fly4free.pl.

Nie kupuję ubezpieczenia turystycznego, bo: mam EKUZ, nic się nie wydarzy, jadę tylko na kilka dni, zawsze o tym zapominam, przecież nie będę robić niczego ekstremalnego. W tym miejscu można byłoby zamieścić gwiazdkę z dopiskiem „niepotrzebne skreślić”. Niezależnie jednak od wymówki, prawda jest taka, że bez polisy turystycznej, prosisz się o kłopoty, a często i o… długi. Oczywiście, ubezpieczenie może 100 razy się nie przydać (i tego Ci życzymy), ale gdy jednak w końcu będzie potrzebne – nagle okaże się, że kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, uratowało Cię przed finansową katastrofą. I to w momencie, gdy chciałbyś się martwić wyłącznie powrotem do zdrowia – bez oglądania się na koszty.

Nie ma znaczenia, jak bardzo uważasz i jak długi jest wyjazd. Wystarczy, że poślizgniesz się wchodząc do basenu i uderzysz głową o posadzkę, zjesz coś nieświeżego w hotelowym bufecie i będziesz mieć problemy żołądkowe, przewrócisz się na rowerze podczas zwiedzania albo potrąci Cię nieostrożny turysta korzystając na przykład z miejskiej hulajnogi.

Nie jesteś w stanie przewidzieć każdej sytuacji. Możesz po prostu złapać grypę, poparzyć skórę na słońcu albo zatrzeć oko piaskiem. Banalne? Być może! Ale zdarza się częściej niż sądzisz. A wystarczy jedna wizyta u lekarza i taki wydatek przekroczy koszt polisy. Nie mówiąc już o sytuacji, w której potrzebna jest hospitalizacja czy transport medyczny – nagle rachunki piętrzą się w nieskończoność. Na szczęście dobra polisa zapewni pokrycie niespodziewanych wydatków. 

KUP ZE ZNIŻKĄ
Specjalnie dla czytelników Fly4free Europa Ubezpieczenia przygotowała zniżkę na ubezpieczenie turystyczne ITravel. Kod promocyjny Wiosna2024 obniży jego cenę o 15%. Dotyczy to wszystkich polis wykupionych od 21.04.2024 r. do 21.05.2024 r. włącznie. Warto zaznaczyć, że okres ochrony może być dowolny. Możesz więc śmiało kupić ubezpieczenie z wyprzedzeniem – np. na zaplanowany już wakacyjny wyjazd.

A o czym warto pamiętać wybierając polisę? O tym, by jej zakres był dopasowany do charakteru wyjazdu i planowanych aktywności! Zwróć uwagę, w jakiej kwocie pokrywa koszty leczenia, transportu i ratownictwa – zarówno w razie wypadku jak i choroby. Sprawdź, czy ochroni Cię w przypadku amatorskich aktywności sportowych i dokładnie przeanalizuj ich listę (zwróć uwagę na popularne pływanie kajakiem czy żaglówką lub wędrówki górskie). W polisach ITravel ochronę w tym zakresie masz w cenie.  Na wypadek innych losowych zdarzeń, rekomendujemy wybór wariantu, który obejmuje także ubezpieczenie OC oraz ochronę bagażu i sprzętu sportowego (w przypadku ITravel jest to wariant Comfort i Premium).

Foto:

ITravel to atrakcyjna opcja nie tylko dla indywidualnych podróżników. Jeśli podróżujesz z dziećmi, dobrze jest zadbać o wszystkich członków wyjazdu. Polisa ITravel to również korzystne ubezpieczenie dla rodzin.

Foto:

Dodatkowo zupełną nowością w Europa Ubezpieczenia jest opcja „Dzwoń bez kosztów”. Nie musisz martwić się już kosztem połączeń międzynarodowych – często bardzo wysokim. Wystarczy dostęp do Wi-Fi, a zgłoszenie zdarzenia za granicą i kontakt z Centrum Pomocy załatwisz jednym kliknięciem w link: https://tueuropa.dzwonbezkosztow.pl. W nagłej sytuacji takie ułatwienie jest na wagę złota!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »