Fly4free.pl

Grudniowa podróż w stronę słońca: Trynidad i Tobago na tygodniową wycieczkę za 3776 PLN (loty z Warszawy + noclegi)

3776 PLN
Foto: otorongo : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zamiast chłodu i nadchodzącej wielkimi krokami w grudniu zimy – karaibskie słońce, palmy oraz wyluzowana atmosfera. Brzmi dobrze? Zatem nie zastanawiajcie się długo i już teraz zaplanujcie swoją wycieczkę w tamte rajskie rejony świata – tym razem do Trynidadu i Tobago.

Bądźcie grzeczni przez resztę roku, gdyż wasza podróż na Karaiby rozpocznie się w mikołajki i zaplanowana została w terminie 6 – 13 grudnia. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotu linii lotniczej KLM z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Amsterdamie. Dłuższą z nich (w drodze powrotnej) możecie wykorzystać na szybkie odwiedziny w mieście!

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Carolyns View. Lokalizacja na wzgórzu tuż nad Port of Spain sprawia, że będziecie mieli stamtąd wspaniały widok na okolicę wraz z piękną zatoką!

Termin podróży: 6 – 13 grudnia
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3776 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel2668 PLN/2 osoby/tydzień

W Carolyns View czekają na was klimatyzowane pokoje z balkonem z widokiem na morze, prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępne do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Trynidad i Tobago będzie świetnym kierunkiem dla osób, które kochają słoneczny wypoczynek w ciepłych krajach. Jakże miłą odmianą będzie średnia temperatura 26 stopni Celsjusza w grudniu (w porównaniu z temperaturami w naszym kraju…).

Jeżeli nastawiacie się na plażowanie, powinniście zaznaczyć na swojej mapie następujące miejsca: Maracas Bay, Las Cuevas Bay, Mayaro oraz Blanchisseuse. Ta ostatnia świetnie nadaje się również do snorkelingu – przy odrobinie szczęścia będziecie mieli szansę zobaczyć pływające tam w swoim naturalnym środowisku żółwie morskie.

Co warto zwiedzić na wyspie? Zobaczcie pełne wulkanów błotnych jezioro Pitch Lake, natomiast aktywni turyści powinni zaplanować dla siebie wycieczkę do parku narodowego Asa Wright Nature Centre. Marzycie o niezapomnianym zdjęciu z podróży? Świetny kadr złapiecie w okolicy wodospadów Argyle.

Foto: Michael Bluschke / Shutterstock
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
Foto: PHB.cz (Richard Semik) / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Trynidadzie i Tobago. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na wyspie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W KLM macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Po powrocie do Polski czeka was 10-dniowa kwarantanna, z której łatwo możecie uwolnić się wykonując test po 7 dniach. Warunek ten nie dotyczy zaszczepionych osób.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »