Fly4free.pl

Trynidad i Tobago na tygodniową wycieczkę z Warszawy za 3170 PLN (loty + noclegi)

3170 PLN
Foto: PHB.cz (Richard Semik) / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na nieco egzotyki oraz piękną opaleniznę jeszcze tej zimy? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się w podróż na Karaiby.

Na wycieczkę udacie się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na pokładzie samolotu linii lotniczej KLM. Do Port of Spain polecicie z przesiadką w Amsterdamie, a cała podróż zaplanowana została w terminie 3 – 10 marca.

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Woodbrook on the Avenue. Do waszej dyspozycji będą tam klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką oraz telewizor LCD. Dodatkowo będziecie mogli zrelaksować się w zielonym ogrodzie z tarasem.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3170 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 1400 PLN/2 osoby/pobyt

W Trynidadzie na postawcie noclegi w Woodbrook on the Avenue. Do dyspozycji otrzymacie tam przestronnie urządzony apartament – będzie to dobra baza wypadowa do waszych wycieczek po okolicy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Michael Bluschke / Shutterstock
Foto: TRAPHITHO / Pixabay
Foto: otorongo / Shutterstock

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Trynidad i Tobago to wyspiarskie państwo położone u brzegów Ameryki Południowej. Gorący, równikowy klimat panujący na miejscu oznacza, że nie jest ono nawiedzane tak często przez huragany – marzec będzie bardzo dobrą porą na złapanie opalenizny i wielu promieni słońca!

Chcielibyście pływając poobserwować rafę koralową? Zatem na wypoczynek skierujcie się w stronę plaży Pigeon Point. Interesuje was więcej takich miejsc? Udajcie się w okolice  Maracas Bay, Las Cuevas Bay, Mayaro oraz Blanchisseuse. Wielbiciele historii i zwiedzania powinni wybrać się na spacer po twierdzy Fort King George. Natomiast na niewymagający trekking polecam wam szlak prowadzący do wodospadów Argyl.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »