Fly4free.pl

Transylwania na 5 dni za 589 PLN. Loty z Warszawy + zakwaterowanie

589 PLN
zamek w bran
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cge2010 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na przełomie maja i czerwca do krainy Drakuli. Zarezerwujcie swoją wycieczkę do Rumunii za niespełna 600 złotych!

Kluż-Napoka to doskonała brama do odkrywania uroków rumuńskiej Transylwanii. W tej krainie możecie podziwiać znakomitą architekturę np. ewangelicki kościół parafialny w Sybinie czy farę św. Michała w Klużu. Ale perłą w koronie Transylwanią są z pewnością zamki warowne – Bran czy Peles to jedne z tych, które musicie odwiedzić koniecznie.

Podsumowanie oferty

589 PLN / osoba (1177 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Kluż-Napoki (31 maja - 5 czerwca) za 576 PLN / 2 osoby (288 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Bohemian Cozy Place Cluj za 601 PLN / 2 osoby / 5 nocy (301 PLN / osoba)
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Bohemian Cozy Place Cluj leży 2 km od Muzeum Etnograficznego w Kluż. Mieszkanie składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi a także zrelaksować się w ogrodzie.

Warto wynająć samochód tuż po przylocie. Pamiętajcie też o jego ubezpieczeniu Icarhireinsurance, by nie martwić się o nic w trakcie użytkowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »