Fly4free.pl

Okazja: loty do Toronto z Warszawy za 1459 PLN. Wiele terminów

1459 PLN
widok na toronto
Foto: TRphotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Stęskniliście się za podróżami za wielką wodę? Spokojnie przychodzę z odsieczą i proponuję wam przeloty do największego kanadyjskiego miasta, w bardzo atrakcyjnej cenie. Wizyta na CN Tower, zwiedzanie Toronto Islands, całodzienna wycieczka nad wodospad Niagarę oraz rozrywka na najwyższym poziomie podczas meczu NHL czy NBA. Gotowi? No to zapraszam do Toronto.

Do Kanady wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a marcem przyszłego roku – dostępnych jest wiele terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Do Toronto podróżować będziecie z warszawskiego lotnika im. Chopina na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami (w obie strony) w Lizbonie.

Przesiadki zagwarantowane są przez przewoźnika, a w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy linii lotniczej otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad 2021 – marzec 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel401 PLN/2 osoby/noc

W Toronto rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Holiday Inn Express Toronto Downtown, który znajduje się w odległości ok. 800 metrów od ścisłego centrum miasta. Na miejscu czekają na was komfortowo urządzone pokoje z łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Podróż do Kanady

Wycieczkę do Toronto możecie połączyć ze zwiedzaniem Montrealu oraz wizytą nad słynnym wodospadem Niagara – podowiem wam, że to właśnie po kanadyjskiej stronie jest lepszy widok na spadającą wodę 😉 . Do obu tych miejsc dojedziecie tanio i wygodnie autokarem firmy Megabus.

Natomiast w samym Toronto musicie obowiązkowo wjechać na wieżę widokową CN Tower, na której szczycie znajduje się restauracja oraz przeszklona podłoga! Jeżeli lubicie zastrzyk adrenaliny, to musicie wybrać się na spacer po koronie wieży! Macie ochotę poczuć na własnej skórze rozrywkę na najwyższym poziomie? W takim razie wybierzcie się na mecz Toronto Raptors lub Toronto Maple Leafs – bilety oraz kalendarz spotkań znajdziecie pod tym linkiem (NBA) oraz tym (NHL).

Foto: nicosann / Shutterstock
panorama Toronto
Foto: Dan Sedran / Shutterstock
toronto zimą
Foto: Roland Shainidze / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »