Fly4free.pl

TOP10: Najatrakcyjniejsze europejskie miasta z tanimi noclegami. Zwycięskie leży w Polsce!

Mogą się one poszczycić nie tylko wspaniałymi zabytkami, ale również niskimi cenami hoteli - zapewnia serwis TripAdvisor, który wybrał 10 najatrakcyjniejszych miast Europy.

Odwiedzając je na pewno nie przepłacicie. Zwłaszcza, gdy myślicie o noclegach w hotelach. W zestawieniu znalazły się również polskie miasta. Sprawdźcie które! Domyślacie się jakie miasta w Europie charakteryzują się najlepszym współczynnikiem ceny do jakości? Sprawdźcie to w naszej galerii!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jakby nie mogli iść od top1 to top10, ale przecież każdy 10x odświeży stronę z reklamami.. Zaraz zaraz.., nie każdy, przecież ja mam adblocka i nie mam żadnych reklam. haha :D
wolny kraj, 22 lutego 2015, 19:39 | odpowiedz
Tak, historyczne centrum Warszawy. Ale poza tym jest, niestety, szara i brzydka.
warszawiak, 22 lutego 2015, 20:24 | odpowiedz
warszawiakTak, historyczne centrum Warszawy. Ale poza tym jest, niestety, szara i brzydka.
Dobrze że oceniający z Trip Advisor uważają inaczej :)
Hubuus, 22 lutego 2015, 20:34 | odpowiedz
Dobra, wiem co jest na 10. miejscu, a dalej niestety nie chce mi się klikać...
JanNIezbędny, 22 lutego 2015, 21:02 | odpowiedz
@wolny kraj gdybyś, gamoniu, nie używał adblocka to serwisy nie musiałyby wymyślać niewygodnych sposobów na nabijanie wyświetleń
normalny kraj, 22 lutego 2015, 21:11 | odpowiedz
Warszawa pod względem cen hoteli 4*+ szczególnie w weekendy jest w Europie bezkonkurencyjna. Jeśli chodzi o turystykę to jeszcze kilka lat temu stolica była zaściankiem ale obecnie widać, że zmieniło się wiele i osobiście uważam, że Warszawa jest miastem o wiele ładniejszym i atrakcyjniejszym niż np Berlin.
latacz, 22 lutego 2015, 21:23 | odpowiedz
@wolny kraj, jesteś burakiem. To się zdarza, ale powodów do dumy nie ma.
Radek, 22 lutego 2015, 23:23 | odpowiedz
Mieszkam w Warszawie ale wg mnie to nie jest zbytnio atrakcyjne miasto pod względem turystycznym. Starówka - OK, jest fajnie. Do tego Łazienki. Także Wilanów. I na tym się kończy. Wisła jako rzeka totalnie niewykorzystana. Nic ciekawego nie ma. Może oprócz widoku na Stadion Narodowy. Komunikacja między wymienionymi przeze mnie miejscami jest słaba - tylko autobusy. Nawet na mieście nie widzę jakichś oznaczeń, które by pomogły turystom. Jeśli porównam to z Budapesztem czy Pragą to Warszawa wygląda bardzo słabo. Może inni mają odmienne zdanie ale takie jest moje. I nie wiem jak można pisać, że Berlin jest gorszy. W Warszawie w kwestii muzeów jesteśmy dużo słabsi niż Berlin. Polecam Muzeum Powstania Warszawskiego. Ale sam fakt, że znajduje się w nieciekawej lokalizacji pokazuje jaki "poziom turystyczny" ma Warszawa. Pomieszanie starych kamienic, które się rozpadają z placami budowy oraz totalnym miksem różnych nowych budynków - tak wygląda Wola w okolicy muzeum. Cenowo w Warszawie jest super bo za 200 PLN żaden problem spać w 5* w weekend. A czemu? Bo turystów jak na lekarstwo! W takiej Pradze czy Budapeszcie ciągle sporo turystów, a Warszawa to pustki. Polacy a poza tym nieliczni zagraniczni, często tacy co przyjechali głównie znajomych odwiedzić. I hotele mają słabe obłożenie. W Warszawie nawet nie kojarzę żadnego autobusu City Sightseeing. Dobra, użyłem google i okazuje się, że coś takiego w Warszawie jest. Hm, osobiście nie widziałem a nie mieszkam i nie pracuję na peryferiach. Warszawa nie jest ładnych miastem! Tak mi się wydawało póki nie zwiedziłem innych w Europie. Kraków bardzo mi się podoba. A Warszawa niestety nie ma swojego stylu. Wieżowce w centrum niby pokazują nowoczesność ale sama komunikacja miejska i inne rozwiązania to z nowoczesnością niewiele mają wspólnego. I ostatnia sprawa, totalna kpina. Od 3 miesięcy wiszą rozkłady metra drugiej linii w każdym wagonie. Bez żadnej informacji, że druga linia nie jest jeszcze otwarta!! I teraz postawmy się na miejscu zagranicznego turysty - rozrysowane tzn, że działa! A jednak nie. Ja będąc w Paryżu czy Pradze nie brałem pod uwagę, że narysowany rozkład nie jest aktualny. Może trochę zbyt negatywna opinia ale mieszkam tu i niestety jest duuuuużo do poprawy.
Michał, 23 lutego 2015, 1:00 | odpowiedz
@Michał Praskie wybrzeże Wisły to jest ewenement na skalę co najmniej Europejską, a letnie imprezy przy Wiśle w okolicach mostu Poniatowskiego są mega. Tylko brak jest reklamy tego miejsca :/
latacz, 23 lutego 2015, 8:14 | odpowiedz
Warszawa jest biznesowym miastem, dlatego jest tak dużo hoteli, które na tygodniu mają bardzo duże obłożenie a że w weekend nagle ilość gości mocno spada to i hotele się do tego dopasowują. I tyle w temacie. Na 1 weekend Warszawa jest oczywiście atrakcyjna, spokojnie można wypełnić czas, ale na dłużej to z punktu widzenia turysty może być co najwyżej bazą wypadową w inne rejony Polski
sojers1, 23 lutego 2015, 8:26 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Warszawa tańsza od Krakowa? O.o.
grafzero, 23 lutego 2015, 9:28 | odpowiedz
jak zwykle nie zabraklo lamentujacych na "klikanie". po co w ogole wchodzicie na te artykuly skoro wiadomo ze trzeba bedzie klikac, chyba sie po prostu nudzicie... a ja wlasnie lubie te klikanie, z kazdym kliknieciem napiecie rosnie :)
dominika, 23 lutego 2015, 10:35 | odpowiedz
lataczWarszawa pod względem cen hoteli 4*+ szczególnie w weekendy jest w Europie bezkonkurencyjna. Jeśli chodzi o turystykę to jeszcze kilka lat temu stolica była zaściankiem ale obecnie widać, że zmieniło się wiele i osobiście uważam, że Warszawa jest miastem o wiele ładniejszym i atrakcyjniejszym niż np Berlin.
Od Berlina nietrudno znalezc atrakcyjniejsze miasto :)
worldtrip, 23 lutego 2015, 10:45 | odpowiedz
MichałMieszkam w Warszawie ale wg mnie to nie jest zbytnio atrakcyjne miasto pod względem turystycznym. Starówka – OK, jest fajnie. Do tego Łazienki. Także Wilanów.I na tym się kończy. Wisła jako rzeka totalnie niewykorzystana. Nic ciekawego nie ma. Może oprócz widoku na Stadion Narodowy. Komunikacja między wymienionymi przeze mnie miejscami jest słaba – tylko autobusy. Nawet na mieście nie widzę jakichś oznaczeń, które by pomogły turystom.Jeśli porównam to z Budapesztem czy Pragą to Warszawa wygląda bardzo słabo. Może inni mają odmienne zdanie ale takie jest moje. I nie wiem jak można pisać, że Berlin jest gorszy. W Warszawie w kwestii muzeów jesteśmy dużo słabsi niż Berlin. Polecam Muzeum Powstania Warszawskiego. Ale sam fakt, że znajduje się w nieciekawej lokalizacji pokazuje jaki „poziom turystyczny” ma Warszawa. Pomieszanie starych kamienic, które się rozpadają z placami budowy oraz totalnym miksem różnych nowych budynków – tak wygląda Wola w okolicy muzeum. Cenowo w Warszawie jest super bo za 200 PLN żaden problem spać w 5* w weekend. A czemu? Bo turystów jak na lekarstwo! W takiej Pradze czy Budapeszcie ciągle sporo turystów, a Warszawa to pustki. Polacy a poza tym nieliczni zagraniczni, często tacy co przyjechali głównie znajomych odwiedzić. I hotele mają słabe obłożenie. W Warszawie nawet nie kojarzę żadnego autobusu City Sightseeing. Dobra, użyłem google i okazuje się, że coś takiego w Warszawie jest. Hm, osobiście nie widziałem a nie mieszkam i nie pracuję na peryferiach. Warszawa nie jest ładnych miastem! Tak mi się wydawało póki nie zwiedziłem innych w Europie.Kraków bardzo mi się podoba. A Warszawa niestety nie ma swojego stylu. Wieżowce w centrum niby pokazują nowoczesność ale sama komunikacja miejska i inne rozwiązania to z nowoczesnością niewiele mają wspólnego.I ostatnia sprawa, totalna kpina. Od 3 miesięcy wiszą rozkłady metra drugiej linii w każdym wagonie. Bez żadnej informacji, że druga linia nie jest jeszcze otwarta!! I teraz postawmy się na miejscu zagranicznego turysty – rozrysowane tzn, że działa! A jednak nie. Ja będąc w Paryżu czy Pradze nie brałem pod uwagę, że narysowany rozkład nie jest aktualny. Może trochę zbyt negatywna opinia ale mieszkam tu i niestety jest duuuuużo do poprawy.
jeśli chodzi o Wolę zupełnie się nie zgadzam, to będzie jedna z najładniejszych dzielnic po zakończeniu budów. A łączenie nowego ze starym nazywa się EKLEKTYZM, obecny w wielu stolicach Europy. Chwała tym, którzy zamiast burzyć stare, zabytkowe budynki zachowują je wkomponowując w nowe budowane już w nowoczesnym stylu. Uwielbiam to w architekturze. Przykład - budynek, w którym mieści się Gabinet Numizmatyczny Mennicy Polskiej na Waliców i Karolkowa Business Park. Aż żal jest ich tak mało. No, ale co się komu podoba. Trzeba było widzieć Wolę w latach 90-tych XXw i porównać z obecną. A plaża od strony Pragi faktycznie jest unikatowa (w Europie nie ma takiej drugiej w żadnej stolicy), a to dlatego, że jest w 100% ukształtowana przez naturę i taka ma zostać.
skr, 23 lutego 2015, 11:49 | odpowiedz
Po wizycie w Sztokholmie stwierdziłam, że Warszawa jest dużo atrakcyjniejsza - więcej się dzieje, dużo knajp i knajpeczek z normalnymi cenami, dłużej otwarte sklepy, mniej bezdomnych i żebraków. Bardzo byłam zaskoczona tym, co zobaczyłam w stolicy Szwecji.
San, 23 lutego 2015, 14:01 | odpowiedz
Kraków strasznie smierdzi, jak ktos lubi siedziec w knajpach to niech siedzi,, a tak to po 2 dniach nie ma juz co robic,,,szkoda ze tyle duzych ladnych starych zdrowych drzew powycinali w krakowie,,, no i sciezek rowerowych brak aby pzejachac z jednegoe konca miasta na drugi koniec miasta... korki sa... a w aucie widac ze tylko jedna osoba jedzie...
byly turysta, 7 maja 2015, 1:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »