Fly4free.pl

Tokio z PLL LOT z 7 polskich miast od 1970 PLN

1970 PLN
Oferta nieaktualna
Tokio
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Phattana Stock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w podróż do stolicy Japonii z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia.

W najnowszej odsłonie „Szalonej Środy” do Kraju Kwitnącej Wiśni podróżować możecie w terminach 17 listopada-6 marca. W podanej przeze mnie kwocie (1970 PLN) do Tokio polecicie z Gdańska i z Katowic.

Przeloty z Rzeszowa kosztować was będą 1971 PLN. Tylko 1 PLN więcej zapłacicie wybierając ofertę podróży z Poznania oraz z Wrocławia. Natomiast startując z krakowskiego lotniska za bilety zapłacić będziecie musieli 1973 PLN. Pamiętajcie, że wybierając loty z portów regionalnych czekać was będą przesiadka na lotniku w Warszawie.

Ze stolicy Polski do Tokio polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner. Bagaż podręczny oraz nadawany do luku wliczony jest cenę biletu. Bezpłatnie zabrać będziecie mogli także mały plecak lub torebkę. W proponowanym przeze mnie terminie (11-23 stycznia) w Japonii możecie liczyć na jesienną pogodę z temperaturami rzędu 5-8 stopni Celsjusza.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Tokio proponuję wam zakwaterowanie w Hotel Centurion Residential Akasaka. Ten 3-gwiazdkowy hotel znajduje się w samym sercu dzielnicy Akasaka i oddalony jest 3 minuty spacerem od stacji metra Mitsuke Akasaka. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Tokio

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »