Fly4free.pl

Tokio z PLL LOT z 10 miast od 1809 PLN. Z bagażem!

1809 PLN
Oferta nieaktualna
Tokio
Foto: Pajor Pawel / Shutterstcok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do Kraju Kwitnącej Wiśni pomiędzy listopadem a marcem. Do stolicy Japonii polecieć możecie z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry.

Udając się w podróż do Dalekiej Azji, wybierać możecie spośród wielu terminów pomiędzy 13 listopada a 31 grudnia oraz 6 stycznia a 31 marca. Pamiętajcie, że z oferty skorzystać musicie przed 15 października (23:59).

Ze stolicy Polski do Tokio polecicie już bezpośrednio na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych – Boeing 787 Dreamliner. W cenę biletu wliczony jest bagaż nadawany do luku, bagaż podręczny oraz catering. Ja proponuję wam 11-dniową podróż do Japonii (5-17 lutego). W tym tekście znajdziecie kilka propozycji całodziennych wycieczek z Tokio.

Natomiast startując z portów regionalnych czekać was będzie przesiadka na lotnisku w Warszawie. Najmniej (1809 PLN) za bilety zapłacą osoby wybierające się do Japonii z Krakowa oraz z Zielonej Góry. Tylko 1 PLN więcej (1810 PLN) zapłacą za bilety osoby wylatujące z Rzeszowa.

Chętni wybierający jako punkt startowy Poznań lub Wrocław, będą musieli wyłożyć 1811 PLN za podróż w dwie strony. Natomiast pasażerowie wylatujący z Katowic i ze Szczecina za swoje bilety zapłacić będą musieli po 1813 PLN.

W najmniej komfortowej sytuacji są pasażerowi pragnący wyruszyć do Kraju Kwitnącej Wiśni z Bydgoszczy oraz Gdańska. Ich bilety kosztować będą odpowiednio 1883 PLN i 1906 PLN.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Tokio proponuję wam zakwaterowanie w 3-gwiazdkowym hotelu Mystays Asakusa, który znajduje się w dzielnicy Asakusa. Kompleks świątyń Asakusa oraz wieża widokowa Tokyo Skytree leżą w odległości 15 minutowego spaceru od hotelu.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Tokio

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »