Tanie loty do Japonii (Tokio) z Warszawy za 1741 PLN

Foto: IM_photo, Shutterstock
Dobra cena za bezpośrednie przeloty do Japonii na pokładzie PLL LOT. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie swoją podróż.

Japonia zachwyca przyjezdnych swą bogatą historią, kulturą i tradycją połączoną z nowoczesnymi rozwiązaniami. Miasta takie jak Nagasaki, Tokio, Kioto czy Nara to obowiązkowe punkty wizyt na Waszej mapie. To kraj kontrastów, a podróż do niego z pewnością na długo zostanie w Waszej pamięci.

LOTY

tokio loty

Do Japonii lecicie bezpośrednie na pokładach samolotów Boeing 787 Dremliner. W podróż Tokio udacie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 8 kg oraz jedną rejestrowanego (nadawany do luku) o maksymalnej wadze do 23 kg.

NOCLEGI

Hotel Mystays Ueno East położony jest 450 metrów od dworca kolejowego Ueno. Obiekt oferuje masaże oraz restaurację w stylu zachodnim, w której panuje swobodna atmosfera. W pokojach znajduje się łazienka z wanną oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatne WiFi.


tokio hotel

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

City break we Lwowie za 264 PLN

2 godziny temu