Luksusowe wakacje w świetnej cenie: Terma Słowacki Resort Medical Spa z pełnym wyżywieniem za 319 PLN/pokój
Potrzebujecie relaksu i chwili odpoczynku od codziennych obowiązków? Wybierzcie się do nowoczesnego i zupełnie nowego ośrodka uzdrowiskowego, który został otwarty w czerwcu 2019 r. Na miejscu czeka na was dużo zabiegów leczniczych oraz wiele atrakcji wodnych.
Najniższą cenę (319 PLN/2 osoby) za noc uzyskacie, decydując się na co najmniej 2-dniowy pobyt.
Dostępne terminy: lipiec – sierpień
Zakwaterowanie: nowoczesny resort
Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje
W cenie pobytu otrzymacie zakwaterowanie w komfortowym pokoju oraz pełne wyżywienie: codzienne śniadania, obiady i kolacje. Dużym atutem obiektu oraz proponowanego pakietu z Travelist jest nielimitowany dostęp do Strefy Basenów Termalno-Mineralnych.
Dlaczego warto skorzystać z oferty?
Terma Słowacki Resort Medical Spa to zupełnie nowy obiekt wypoczynkowo-rehabilitacyjny otwarty w czerwcu 2019 r. Hotel położony jest w sercu Buska-Zdroju, ok. 200 m od Parku Zdrojowego. W strefie rekreacyjnej znajdziecie wewnętrzny basen termalno-mineralny z 26 atrakcjami wodnymi, dwa tory pływackie, zewnętrzny minibasen termalno-mineralny, jacuzzi, baseniki siarczkowe – wypełnione termalną wodą siarczkową, saunarium oraz tężnie solankowe. Ponadto do waszej dyspozycji będą gabinety balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, kriokomora, Oddział Terapii Bólu, Studio Masażu i Terapii Manualnej.
W okolicy musicie zobaczyć Park Zdrojowy, kolejkę wąskotorową „Ciuchcia Express Ponidzie”, atrakcje Wiślicy, Szydłową, Kurozwęk, parki krajobrazowe, dolinę rzeki Nidy, gdzie polecam spływy kajakowe oraz szlaki turystyczne w Górach Świętokrzyskich. Najmłodszym proponuję odwiedzić Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.
Brak możliwości przyjazdu z pupilem.
Parking jest dodatkowo płatny – 10 PLN/auto/doba.
Doba hotelowa trwa od 17 do 12.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?