Fly4free.pl

Tel Awiw i Ejlat w jednej podróży z Warszawy za 180 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Shutterstock
Przygotowałem dla Was propozycję ciekawej wycieczki, w trakcie której odwiedzicie tętniący życiem Tel Awiw oraz wypoczniecie w znanym izraelskim kurorcie nad Morzem Czerwonym.

Jerozolima modli się, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Takie powiedzenie możecie często usłyszeć. Czy jest prawdziwe? Przekonajcie się sami. Izrael ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, niezwykła architektura, rozpalone słońcem plaże Morza Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Wiele miejsc kultu religijnego. Kupcie tanie bilety i przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest ten kraj położony na Bliskim Wschodzie.


Foto: StockStudio, shutterstock

Ejlat może być waszym miejscem docelowym, gdzie wypoczniecie na jednej z wielu plaż i skorzystacie z uroków Morza Czerwonego. Miasto może być także miejscem przesiadkowym, w podróży do Egiptu, gdzie za mniejsze pieniądze wypoczniecie w jednym z ekskluzywnych hoteli, lub Jordanii, gdzie będziecie mieć możliwość zwiedzenia takich miejsc jak: Wadi Rum czy Petra.


Foto: Rich Carey, shutterstock

LOTY + PRZEJAZDY

Plan podróży:

Wizz Air | Warszawa (Chopin) 16:20 – Tel Awiw 21:05 | 44 PLN z WDC | 7 grudnia
Egged | Tel Awiw – Ejlat (kilka kursów dziennie) | 70 NIS ok. 72 PLN  | 9, 10, 11, 12 grudnia
Ryanair | Ejlat 12:35 – Warszawa (Modlin) 16:00 | 64 PLN | 14 grudnia

Kupcie bilet z Warszawy (Chopin) do Tel Awiwu:

Kupcie bilet z Ejlatu do Warszawy (Modlin):

W tytułowej cenie podróżują osoby posiadające wykupione Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że bez dodatkowych kosztów lecicie do Izraela tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

Bilet na przejazd autokarem pomiędzy Tel Awiwem a Ejlatem kupicie na stronie przewoźnika Egged. Uwaga! Bilety na tej trasie możecie rezerwować tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena za ten odcinek jest stała i wynosi około 72 PLN.

NOCLEGI

Wybrałem dla Was zakwaterowanie w promocyjnej ofercie (ze zniżką) w obiekcie Idelson Hotel. Klimatyzowane pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz z balkonem, z którego roztacza się widok na miasto, z pewnością przypadną Wam do gustu.

W Ejlacie zatrzymajcie się w Rich Royal Suites, usytuowanym tylko kilka minut drogi od mariny. Okolica hotelu stwarza świetne warunki dla fanów aktywnego wypoczynku.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »