Fly4free.pl

Te wyspy warto odwiedzić nawet zimą. Oto perełki Cyklad, których nie znacie

Santorini zimą
Najsłynniejszymi wyspami archipelagu są Santorini i Mykonos, które przyciągają tłumy turystów ze wszystkich stron świata. Ale Cyklady mają znacznie więcej do zaoferowania.

Co prawda sezon na gorące greckie słońce się skończył, ale Cyklady warto odwiedzić o każdej porze roku. Także zimą wyspy archipelagu kuszą atrakcjami. Jeśli jednak wolicie upalne lato, to i tak o wypadzie na Cyklady warto pomyśleć już dziś. Szczególnie, że prezentowane wyspy stają się coraz popularniejsze i spontaniczny wypad może okazać się ryzykowny.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Homer żył w VIII w pne a Aleksander Wielki w IV w pne więc jeśli Homer pisał o jaskini, to nie mogła zostać odkryta za Aleksandra Wielkiego.
LL, 23 listopada 2015, 21:35 | odpowiedz
LLHomer żył w VIII w pne a Aleksander Wielki w IV w pne więc jeśli Homer pisał o jaskini, to nie mogła zostać odkryta za Aleksandra Wielkiego.
LL, co ma jedno wspólnego z drugim? jaskinia mogła istnieć wcześniej, ale ludzkośc dopiero ją odkryła pare wieków później. Wyszukiwanie błędów u autorów na siłe jest naprawdę słabe
kaja, 24 listopada 2015, 9:10 | odpowiedz
"Cyklady mają znacznie więcej do zaoferowania" czyli 9 slajdów i opisane właściwie 2 wyspy... A gdzie reszta? Dość skąpy materiał jak na to co może zaoferować 20 większych i 200 mniejszych wysp i wysepek. Proponuję dodać dopisek "cz. 1" i popracować nad kolejnymi częściami (i tutaj albo zawrzeć atrakcje jednej w kilku slajdach, albo wszystkie warte - zdaniem autora - uwagi w jednym materiale).
ern, 24 listopada 2015, 20:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »