Fly4free.pl

TAP Air Portugal wznawia regularne loty z Warszawy

Samolot
Foto: TAP Air Portugal

Świetna wiadomość dla wielbicieli Portugalii oraz dla osób, które chciałyby skorzystać z bogatej siatki połączeń TAP Air Portugal. Od dzisiaj portugalskie linie wróciły do regularnych lotów z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Czas na Portugalię – po długiej przerwie samolot linii TAP Air Portugal ponownie wystartował z lotniska Chopina w Warszawie w kierunku Lizbony. Co to oznacza dla polskich pasażerów? Poza dogodnym, bezpośrednim połączeniem z portugalską stolicą, będziecie mieli ponownie dostęp do całej aktualnej siatki przewoźnika.

Dzisiejszy lot obsługiwany był przez nowoczesną maszynę Airbus A320neo, a wylot z Warszawy nastąpił o 15:15. Regularne połączenie do Lizbony obsługiwane będzie we wrześniu 3 razy w tygodniu. Ponadto, w ramach umowy code-share z PLL LOT będziecie mogli rezerwować swoje rejsy z TAP Portugal również z wylotami rozpoczynającymi się w portach regionalnych (w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie oraz Wrocławiu)

Jesteśmy szczęśliwi mogąc ponownie powitać TAP Air Portugal, członka sojuszu Star Alliance w Warszawie – mówi rzecznik Lotniska Chopina – Nie możemy już doczekać się, by zobaczyć rosnącą liczbę pasażerów do Lizbony oraz na innych kierunkach obsługiwanych przez TAP Air Portugal – dodaje Piotr Rudzki

Alfama
Foto: Sean Pavone / Shutterstock

Wygodnie do Portugalii

Dzięki ponownemu otwarciu połączenia do Lizbony, polscy pasażerowie otrzymają możliwość skorzystania z połączeń do innych atrakcyjnych kierunków w Portugalii: Porto, Algarve, na Azory lub Maderę oraz do Ameryki Południowej i Afryki.

Dodatkowo, dzięki samolotom A330-900neo portugalska linia lotnicza ma jedną z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska flot dalekiego zasięgu pośród europejskich przewoźników.

TAP Air Portugal stopniowo wznawia swoją działalność. Linia lotnicza na 23 września zaplanowała regularne rejsy pomiędzy Portugalią i Brazylią oraz 50 rejsów tygodniowo, które połączą Portugalię z Ameryką Północną. W siatce przewoźnika dostępne będą między innymi rejsy do Newark, Bostonu, Miami, Waszyngtonu, Montrealu oraz Toronto.

Dodatkowo, we wrześniu TAP Air Portugal umożliwia swoim klientom bezpłatną zmianę rezerwacji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj >>

Bilety na połączenia z Warszawy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »