Fly4free.pl

Tanio pod Andy z Warszawy. Bilety do Mendozy za 1803 PLN

1803 PLN
Park narodowy Aconcagua
Foto: LaryLitvin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadarza się okazja by wybrać się w miejsce gdzie pięknych widoków będziecie mieli pod dostatek. Przy takiej cenie lotów żal nie skorzystać z oferty.

Argentyński rejon, który znajduje się u podnóża Andów, słynie z winnic oraz malowniczych krajobrazów. Proponuję wam loty w bardzo dobrym terminie. Na listopad przypada tylko 5 dni deszczowych. W pozostałe możecie liczyć na min. 10 godzin słonecznych oraz temperatury w granicach 15 stopni Celsjusza. W odległości nieco ponad 350 kilometrów od Mendozy znajduje się stolica Chile – Santiago. Ową trasę możecie pokonać autobusem w około 7 godzin. Za przejazd w jedną stronę zapłacicie pomiędzy 35 a 110 PLN/osoba.

Bilety lotnicze zarezerwujcie poprzez szwedzką stronie Skyscanner. W celu ominięcia kosztów przewalutowania, zalecam wam dokonać płatności kartą Revolut. Jeżeli nie jest wam po drodze z kartą walutową, płatności dokonać możecie także w złotówkach, jednak za bilety przyjdzie wam wtedy zapłacić 1995 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pensjonat Open House oferuje zakwaterowanie ze śniadaniami wliczonymi w cenę pobytu. W każdym pokoju znajduje się zestaw do przenia kawy/herbaty, lodówka, kuchenka mikrofalowa, telewizor oraz prywatna łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »