Fly4free.pl

Tanio na Islandię. Leć z Gdańska od 188 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa, Shutterstock
(Aktualizacja) Wybierz się do krainy ognia i lodu. Wygodne, bezpośrednie loty z Pomorza za dobrą cenę 188 PLN w dwie strony.

Islandia, czyli kraina lodu i ognia, jest państwem wyspiarskim, zlokalizowanym w północnej części Oceanu Atlantyckiego. To wyspa gejzerów (np. Geisir), prawie 10 000 wodospadów (m.in. Dettifoss, Gullfoss, Godafoss), lodowców (Eyjafjallajokull, Myrdalsjokull, Tindfjallajokull). Podczas zwiedzania kraju na liście nie może zabraknąć też takich miejsc jak Hvalfjördur – Wielorybi Fiord, skamieniały smok – Hvítserkur, Jökulsárlón – Lodowcowa Laguna czy Lasy Thora. Wrócicie zachwyceni!

LOTY

W tytułowej cenie dostępne są 2 bilety. Kolejne kupicie za wciąż bardzo dobre 208 PLN.


Ceny są widoczne tylko dla osób zalogowanych i posiadających członkostwo WDC.

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club. Pozostali za bilety zapłacą nieco więcej.

NOCLEGI

Wybrałem dla Was ofertę zakwaterowania na wyspie:

AUTO

Wynajętym samochodem zwiedzisz znacznie więcej:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Poczytajcie sobie, jak wyglądał lot Wizzair z Katowic do KEF 28 kwietnia 2017....O tym redaktorzy f4f nie napiszą, materiał mało marketingowy...
Marian, 15 maja 2017, 19:11 | odpowiedz
http://icelandnews.is/polonia-islandia/dlaczego-wizzair-nie-ladowal-na-islandii Więcej o sytuacji o której wspominał Marian ;)
Rudy, 15 maja 2017, 19:36 | odpowiedz
My lecieliśmy ostatnio (12.05) z GDA do KEF i okazało się, że było za mało paliwa, więc musieliśmy mieć międzylądowanie w Norwegii... 2h opóźnienia przez błąd wizzair'a.
marek, 16 maja 2017, 2:10 | odpowiedz
marek My lecieliśmy ostatnio (12.05) z GDA do KEF i okazało się, że było za mało paliwa, więc musieliśmy mieć międzylądowanie w Norwegii… 2h opóźnienia przez błąd wizzair’a.
Co ciekawe, tego samego dnia, lot z KTW do KEF również miał uzupełnianie paliwa w Stavanger, i "tylko" godzinę spóźnienia. Ciekawe, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Międzylądowanie w Stavanger jest bardzo częste, ale nie zawsze. Zasięg A320 wynosi teoretycznie ok. 5700 km, z Katowic do KEF jest ok. 2800 km, z Gdańska jeszcze bliżej. Mimo przeciwnego wiatru i maksymalnego obciążenia samolotu powinni spokojnie dolecieć. Może tankują już na zapas na powrót, aby nie tankować na Islandii, gdzie jest paliwo droższe niż w Norwegii? Może nie tankują do pełna w Polsce, aby samolot był lżejszy i mniej spalał paliwa, wtedy niższe koszty?
Marian, 16 maja 2017, 8:18 | odpowiedz
Zeszłego roku w lipcu leciałem na Islandię z Warszawy. Po godzinie lotu pilot poinformował nas o awarii pompy paliwowej i konieczności zawrócenia. W Warszawie Wizzair zagwarantował nocleg w hotelu. Następnego dnia lot opóźniony o 3 godziny, a w jego trakcie kolejna informacja o tankowaniu w Norwegii (na trasie Polska - Islandia to już chyba standard). Pasażerowie w tym momencie byli już strasznie poirytowani, niektórzy z nich mieli zaplanowany tam bardzo krótki urlop, a dotarcie na wyspę ostatecznie zostało opóźnione o około 30 godzin. Po powrocie zacząłem ubiegać się o odszkodowanie. Wizzair oczywiście początkowo próbował wyplątać się z wypłaty rekompensaty, ale po 8 miesiącach otrzymałem ustawowe 400 EUR. Ofert tanich lotów na Islandię coraz więcej, ale ryzyko, że nie dotrze się na miejsce również bardzo duże. Mój znajomy w tym roku leciał z Katowic i wylądował w Glasgow skąd samolot wrócił do Polski i na tym skończył się jego urlop. Nie wiem dlaczego akurat ta trasa jest tak pechowa. Może ktoś zna odpowiedź?
Grac, 4 lipca 2017, 13:18 | odpowiedz
Cena nieaktualna...
Skipperek, 4 lipca 2017, 16:06 | odpowiedz
Ja lece jutro z KTW za 700 zl w 2 strony. Na tydzien. Oby było dobrze bo już na noclegi wydalam ponad 2 tysiace. I auto zarezerwowane...
Natex, 4 lipca 2017, 16:57 | odpowiedz
Leciałam z Wizzair do Alesund, wszystko odbyło się bez zarzutów:-)
Olkatl, 4 lipca 2017, 17:19 | odpowiedz
Olkatl Leciałam z Wizzair do Alesund, wszystko odbyło się bez zarzutów:-)
Jechałem rowerem po ulicy, gdy leciał samolot wizza .. do domu dojechałem bez problemu... lol.
zizy, 4 lipca 2017, 17:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »