Fly4free.pl

Ameryka Południowa: Argentyna i Chile w jednej podróży z Warszawy za 2054 PLN

2054 PLN
Santiago de chile
Foto: Marianna Ianovska / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

To podróż, podczas której będziecie mieli okazję zobaczyć dwa bardzo ciekawe miejsca. Wybierzecie się tam na początku tamtejszego sezonu letniego, sprzyja zwiedzaniu i relaksowi.

Przeloty ze stolicy kraju do Chile do tanich nie należą. Przeważnie za bilety trzeba wyłożyć trochę ponad 2600 PLN. Jeżeli zdecydujecie się rozbić podróż na dwa etapy, to możecie dostać się tam za nieco ponad 2000 PLN. Jak sami widzicie oszczędność jest spora, a przy okazji zyskujecie możliwość zobaczenia dodatkowego miejsca. I taka właśnie jest oferta przygotowana przeze mnie.

Oba przeloty w najniższych cenach zarezerwujcie na szwedzkiej stronie Skyscanner. Bilety do Mendozy kupicie tutaj, a do Santiago tutaj. W celu ominięcia kosztów przewalutowania, zalecam wam dokonać płatności kartą Revolut.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

W argentyńskim mieście Mendoza proponuję wam zatrzymać się w pensjonacie Open House. Pokoje zostały wyposażone w zestaw do przenia kawy/herbaty, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, telewizor oraz prywatną łazienka z prysznicem. W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie.

Natomiast w Chile proponuję wam pobyt w pensjonacie Departamentos Santiago, który położony jest w centrum miasta Santiago de Chile. Apartamenty wyposażone są w sejf, bezpłatny zestaw kosmetyków, telewizor LCD, jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię. Każdy z ich posiada także łazienkę z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Czy komuś udało się zapłacić bo mi żadna karta nie przechodzi? Pomóżcie :)
piotr72, 23 marca 2019, 17:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Udało Ci się zakupić? U nas też błąd. 
piotr72 Czy komuś udało się zapłacić bo mi żadna karta nie przechodzi? Pomóżcie :)
Szy Mon, 24 marca 2019, 19:45 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nie, próbowałem kilkoma kartami kredytowymi przez RCG.SE i BravoFly :( 
Szy Mon Udało Ci się zakupić? U nas też błąd. 
piotr72 Czy komuś udało się zapłacić bo mi żadna karta nie przechodzi? Pomóżcie :)
piotr72, 24 marca 2019, 23:36 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czy może ktoś mi odpowiedzieć czy jest taka możliwość jak wykupię nadawany bagaż czy mogę z nim wysiąść w Santiago de Chile a nie lecieć do Mendozy, bo do Chile jest Air France a pozniej juz Latam Airlines. Po prostu zależy mi żeby nie lecieć do Mendozy tylko wysiąść z tym nadawanym bagaęem w Santiago. czy jest taka możliwość ?
romeks, 26 marca 2019, 12:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »