Walentynki w Paryżu za 299 PLN. Loty z Katowic + 3 noclegi
Przygotowałem dla Was propozycję spędzenia święta zakochanych w stolicy miłości, Paryżu. Za przeloty w dwie strony oraz noclegi w wynajętym mieszkaniu zapłacicie tylko 299 PLN. Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.
Podsumowanie kosztów wycieczki:
- Bezpośrednie loty do Paryża (12 – 15 lutego) za 156 PLN/2 osoby (78 PLN/osoba)
- Noclegi w wynajętym mieszkaniu za 442 PLN/2 osoby (221 PLN/osoba)
SUMA: 598 PLN/2 osoby (299 PLN/osoba)


Bilety lotnicze kupicie na book.wizzair.com. Najtańsze przeloty dostępne są dla osób posiadających WDC (Wizz Discount Club) oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.
W niepisanej stolicy zakochanych proponuję Wam wynająć całe mieszkanie. W dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra. Za pobyt dwóch osób w terminie 12 – 15 lutego zapłacicie 442 PLN. Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je klikając w ten link i odbierz 85 PLN bonusu.

Specjalista ds. wyszukiwania okazji podróżniczych we Fly4free.pl od 2014 roku, gdzie od ponad dekady znajduje dla czytelników tanie bilety, pakiety „zrób to sam” i oferty rejsów. Pasjonat podróży na własną rękę i fan piłki nożnej, często łączy wyjazdy z wizytami na meczach w miastach takich jak Manchester czy Barcelona. Zorganizował setki wyjazdów – dla siebie, bliskich i czytelników – pokazując, że nawet Japonia za 80 EUR w obie strony jest możliwa.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.