Fly4free.pl

Zamki nad Loarą i Nantes na przedłużony weekend z Wrocławia za 364 PLN (loty + auto + apartament)

Świetna okazja na krótką okołowekendową wycieczkę z Wrocławia. Lecimy do podparyskiego Beauvais. Wypożyczamy auto, rezerwujemy apartament i zwiedzamy przepiękne zamki nad Loarą oraz atrakcyjne Nantes.

Lecimy węgierską niskokosztową linią lotniczą WizzAir. Możemy zabrać ze sobą bez dopłaty bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Wymagane będzie członkostwo w Wizz Discount Club. Bilety kupimy na stronie WizzAir.com.

Naszą wycieczkę zaczynamy w piątkowy wieczór dwunastego czerwca przelotem z Wrocławia do podparyskiego Beauvais. Do kraju wracamy w poniedziałek, piętnastego czerwca. Oba loty bezpośrednie – oszczędzimy czas, zobaczymy więcej. Za bilety lotnicze zapłacimy tylko 108 PLN.
01.05.15 - W2
Na lotnisku wypożyczymy zarezerwowany wcześniej samochód. Duże, pięcioosobowe auto na trzy dni (w opcji odbieramy i zwracamy samochód zatankowany do pełna) to koszt 364 PLN. Podróżując w czwórkę, każdy z podróżujących wyda tylko 91 PLN (czyli 30 PLN na dobę).

01.05.15 - Auto 1

Mamy już bilety lotnicze i zarezerwowany samochód. Czas pomyśleć o zakwaterowaniu. Znaleźliśmy dla Was czteroosobowy apartament Univea Suites Confort Nantes La Beaujoire w atrakcyjnym Nantes. Czterdzieści metrów kwadratowych, taras, aneks kuchenny, mikrofala, zmywarka, darmowe WiFi i bezpłatny parking. Cały pobyt to koszt 631 PLN + podatek miejski – razem 660 PLN. Każdy z Was zapłaci więc tylko 165 PLN.
01.05.15 - Apartament 1
Dolina Loary to przepiękny, malowniczy region Francji pełen zamków, ogrodów, labiryntów. Niesamowita architektura, cudowne krajobrazy – wymarzone miejsce na wypoczynek i zwiedzanie. Nantes to atrakcyjne, zabytkowe miasto z bogatą historią. Tu urodził się Juliusz Verne. W środku na rzece Loarze znajduje się wyspa z niesamowitymi mechanicznymi zwierzakami Les Machines de l’Ile – świetna atrakcja dla dzieci i dla dorosłych.

Dostępne terminy:

WizzAir | Wrocław 19:30 – Paryż Beauvais 21:25 | 99 PLN / 54 PLN (WDC) 12 czerwca
WizzAir | Paryż Beauvais 21:55 – Wrocław 23:50 | 99 PLN / 54 PLN (WDC) 15 czerwca

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Byłem w Nantes 2 tygodnie temu przez 2 dni. Fajne studenckie miasto z ładnym zamkiem diuków Bretanii. Tu link do flimiku który nakręciłem będą w tym muzeum o którym piszecie https://www.youtube.com/watch?v=8Yms3nuzP1Y
joael, 1 maja 2015, 17:34 | odpowiedz
jedzie ktoś? możemy skonstruować ekipę :)
pk, 1 maja 2015, 22:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »