Fly4free.pl

Wilno, Tallinn i Ryga w jednej podróży z Wrocławia za 137 PLN

Oferta nieaktualna
Świetna okazja, by w ramach jednej tygodniowej podróży z Wrocławia odwiedzić trzy stolice republik bałtyckich. Lecimy do Wilna, wracamy z Rygi. Po drodze zwiedzamy piękny Tallinn. Cała podróż w atrakcyjnej cenie 137 PLN.

Lecimy WizzAirem oraz Ryanairem. Podróżujemy z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm w WizzAir oraz 55 x 40 x 20 cm (+ mniejszy bagaż o wymiarach 35 x 20 x 20 cm) w Ryanair. Bilety kupimy na stronach obu linii: WizzAir.com oraz Ryanair.com.

Zyskaj członkostwo w Wizz Discount Club za darmo >>

Naszą wycieczkę zaczynamy dwudziestego października przelotem z Wrocławia do Wilna z przesiadką w Sztokholmie (lotnisko Skavsta). Do kraju wracamy dwudziestego siódmego października z Rygi przesiadając się w Oslo (lotnisko Rygge). Bilety kosztują zaledwie 129 PLN.
26.07.15 - RW2

Korzystając z promocyjnej ceny biletów Eurolines zaproponujemy Wam wycieczkę na trasie Wilno – Tallinn – Ryga za 2 EUR (ok. 8 PLN). Rezerwacji dokonujemy przez litewską system rezerwacyjny Autobusubilietai.lt. Za bilety można zapłacić kartą kredytową lub debetową.
26.07.15 - Eurolines 3.3
Łączny koszt biletów lotniczych i autobusowych to 129 PLN (przeloty) + 8 PLN (bilety autobusowe) – razem zaledwie 137 PLN. Warto!

Promocja: Zyskaj darmowe członkostwo w Wizz Discount Club o wartości 139 PLN oraz 50 PLN na przeloty Wizz Air. Załóż kartę kredytową Raiffeisen Polbank Wizz Air i za każdą transakcję zbieraj punkty na darmowe loty.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
W zeszłoroczną majówkę odbyliśmy podobną podróż, z tą różnicą, że zaczynaliśmy w Warszawie i przemieszczaliśmy się autokarami Ecolines. Świetna przygoda, dlatego gorąco polecamy ten trip! W organizacji wyjazdu może Wam pomóc nasza relacja z nadbałtyckich wojaży: http://orlynawylocie.pl/baltycka-przygoda-litwa-lotwa-estonia/ , gdzie piszemy o noclegach, jedzeniu i najważniejszych atrakcjach w każdej z tych stolic. Może i Was wciągną kraje Hanzy ;)
Orły na wylocie, 27 lipca 2015, 10:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »