Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Szkocji. Bilety z Gdańska do Glasgow za 78 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: James Jones Jr, ShutterStock.com
Przedłużony marcowy weekend w pięknej Szkocji. Możemy skorzystać z tanich biletów na bezpośrednie połączenia do Glasgow i polecieć linią Wizzair do tego ciekawego kraju za jedyne 78 PLN.

Lecimy linią WizzAir. W najniższej cenie możemy zabrać ze sobą bez dopłaty bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Bilety kupimy je za pośrednictwem strony WizzAir.com. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club. Pozostali pasażerowie zapłacą nieco więcej.

Do Szkocji radzimy wziąć ze sobą kartę walutową Fly4free do rachunku w funtach (GBP) dostępną nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl. Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

Podróż rozpoczniemy w sobotę, 5 marca, przelotem z Gdańska do Glasgow. Do kraju wrócimy we wtorek, 8 marca. Oba loty bezpośrednie – oszczędzimy czas, zobaczymy więcej. Za bilety lotnicze zapłacimy tylko 78 PLN.

07.02.16 - W1

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki HotelsCombined lub na Booking.com.

Szkocję najlepiej zwiedzać wypożyczonym autem. Dzięki temu szybko i wygodnie możecie przemieszczać się poznając największe atrakcje tego ciekawego kraju.

07.02.16 - auto 1

Czteroosobowe auto na cały pobyt możecie wypożyczyć już za 271 PLN.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »