Fly4free.pl

Tanie przeloty do Tajlandii z Gdańska za 1887 PLN (także w sezonie)

Foto: SantiPhotoSS, Shutterstock.com
Dobra okazja na to, aby wybrać się w podróż do niezwykle ciekawego zakątka naszego globu jakim niewątpliwie jest Azja Południowo-Wschodnia. Bilety z Gdańska do Bangkoku do kupienia za 1887 PLN w obie strony. Terminy podróży od listopada do marca.

Zapraszamy do malowniczej Tajlandii! Bangkok, miejsce Waszego pierwszego lądowania, jest idealne na zapoznanie się z tajską kulturą. Po przylocie warto poświęcić czas na zwiedzanie stolicy odwiedzając m.in. takie miejsca jak: świątynia Wat Pho czy Wielki Pałac Królewski. Następnie korzystając z tanich przewoźników działających w Tajlandii m.in. Air Asia, Lionair Thai, Nok Air czy Bangkok Airways, udajcie się na wypoczynek na jedną z wysp, gdzie wybór plaż i kurortów jest bardzo duży. Szczególnie polecam Ko Phi Phi, chociaż w listopadzie może być już nieco zatłoczona. Jeżeli szukacie spokojniejszej wyspy – rekomenduję malutką Ko Lipe, gdzie spotkacie piękne plaże i zaznacie spokoju.

LOTY

W podroż do Tajlandii udacie się z dwiema sztukami bagażu jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawanego do luku). Lecąc w obie strony czekają Was przesiadki na lotnisku w Helsinkach.

NOCLEGI

Już teraz zarezerwujcie zakwaterowanie w Bangkoku:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »