Fly4free.pl

HIT! Tanie przeloty do Seulu z Goteborga za 663 PLN

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ARTRAN, shutterstock.com
Za fly4free.com. Świetne ceny biletów za podróż do dalekiej Azji. Loty do Korei Południowej, z wylotem ze Szwecji, możecie kupić już za 663 PLN w obie strony. Wszystkie terminy znajdziecie w przygotowanym dla Was kalendarzu.

UWAGA!
Tak niska cena może być spowodowana błędem cenowym pośrednika oferującego bilety. Oferta może się utrzymać lub może zostać anulowana. W takim przypadku cała kwota zostanie zwrócona na konto. Wstrzymajcie się z planowaniem podróży aż do całkowitego potwierdzenia biletów.

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

loty korea
W podróż do Seulu udacie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego. Lecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines, a po drodze czekają Was przesiadki na lotnisku w Stambule. Do Goteborga tanio z Polski (Gdańsk, Warszawa) dolecicie na pokładzie niskokosztowych linii lotniczych Ryanair i Wizz Air.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
poszło precz
jawamdam, 3 marca 2018, 11:35 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Udało się komus kupić ? Mnie około 10 rano w wyszukiwarce wprawdzie pokazywało cenę 826 zł, ale po przejściu dalej juz było ponad 2000 zł i sobie odpuściłem.
Cezarek57a, 3 marca 2018, 13:57 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Cezarek57a Udało się komus kupić ? Mnie około 10 rano w wyszukiwarce wprawdzie pokazywało cenę 826 zł, ale po przejściu dalej juz było ponad 2000 zł i sobie odpuściłem.
Ja straciem 100 PLN i nigdzie nie lece. Wyskoczylo kolo 2000 Koron Szwedzkich na Skandynawskiej stronce to wymienilem PLN na korony szwedzkie z prowizja 100 PLN. PO czym okazalo sie ze odrzucony przelew bo tylko skandynawskie karty przyjmuja. Wiec 100 PLN w plecy.
Michal Fly, 3 marca 2018, 22:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »