Przeloty z Gdańska do Krakowa za 84 PLN w każdą stronę!

W końcu potaniało najnowsze połączenie krajowe Ryanaira. Od 1 lipca samoloty irlandzkiego przewoźnika polecą na trasie Kraków – Gdańsk – Kraków. Połączenie będzie realizowane we wtorki, czwartki i soboty.

W systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawiła się właśnie nowa pula lotów za 84 PLN w każdą stronę na podróż w lipcu. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Tanie hotele znajdziecie na Hotel4free.pl >>

Informację o nowych biletach dostarcza nasz partner SamolotemTaniej.pl.

Przykładowe rezerwacje:

 

Sprawdź inne superokazje 🔥
City break na Sycylii ☀️🌊 Loty do Palermo + 3 noce sercu miasta 🏛️🍋
Włochy z Poznania 849 PLN

Odkryj serce Sycylii: okołoweekendowa wycieczka do Palermo

Gran Canaria tylko dla dorosłych 🌴🔞 Wakacje w Playa del Inglés za 3326 PLN
Hiszpania z Katowic 3326 PLN

Gran Canaria tylko dla dorosłych: wakacje w Playa del Inglés

Przedłużony weekend w Rzymie za 562 PLN 😍🔥 City break: loty + 2 noclegi w centrum 🏛️🍕
Włochy z Warszawy 562 PLN

Przedłużony weekend w Wiecznym Mieście

Egipt z aquaparkiem i prywatną plażą 🏖️🌊 Tydzień w 5⭐️ resorcie z all inclusive w Marsa Alam za 2372 PLN 🔥
Egipt z 6 miast 2372 PLN

Luksusowy relaks nad Morzem Czerwonym pod koniec wakacji

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

I to jest News!!
ryanair, 14 maja 2014, 14:14 | odpowiedz
Czy tytul "168 zl RT" brzmialby gorzej ?
krepy_janek, 14 maja 2014, 14:44 | odpowiedz
już 2 tygodnie temu były bilety na niektóre dni w tej cenie. ale bez rewelacji w porównaniu z WRO GDN
Bartek, 14 maja 2014, 14:50 | odpowiedz
Opłaty lotniskowe w Krakowie. Tu jest na bogato ;)
MJ, 14 maja 2014, 15:30 | odpowiedz
Skoro z Gdańska do Krakowa w każdą z stronę to z Krakowa do Gdańska też. Lepiej było zatytułować loty na trasie KRK-GDN-KRK albo GDN-KRK-GDN
carlo, 14 maja 2014, 15:31 | odpowiedz
gdzie można zobaczyć w ryanair cenę rozbitą na czynniki pierwsze, tj na poszczególne opłaty, podatki i itd.
nowy, 14 maja 2014, 21:31 | odpowiedz