Tanie przejazdy autokarowe po Polsce. Od 1 PLN dla każdego!

Od 1 PLN podróżować możecie już nie tylko PolskiBusem, Neobusem czy Muszkieterem. Coraz więcej przewoźników udostępnia pasażerom tanie bilety. Podróże po Polsce stały się tanie.

Najtańsze bilety dostępne są m.in. na trasach: Poznań – Wrocław, Białystok – Warszawa, Poznań – Łódź czy Olsztyn – Warszawa. Przejazdy możecie kupować za pośrednictwem platformy e-podróżnik.pl. System rezerwacyjny dolicza opłatę transakcyjną 10% wartości zamówienia, ale nie więcej niż 5 PLN.

Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów, w sprzedaży będą bilety ze zniżką 20%, 30% i 50% liczoną od ceny podstawowej. Kursy, na których obowiązują ceny promocyjne oznaczone zostały w wyszukiwarce czerwonym hasłem „Tanie e-podróżowanie”.

PKS  P O Z N A Ń

Z PKS Poznań od 1 PLN możecie podróżować na następujących trasach (bilety dostępne w przedsprzedaży do 14 dni przed wyjazdem:

  • Poznań – Wrocław oraz Wrocław – Poznań,
  • Poznań – Gorzów Wielkopolski oraz Gorzów Wielkopolski – Poznań,
  • Poznań – Łódź oraz Łódź – Poznań,
  • Poznań – Zielna Góra oraz Zielona Góra – Poznań,
  • Poznań – Jelenia Góra oraz Jelenia Góra – Poznań,

Przykładowy widok cen oraz rezerwacja:

PKS  K A L I S Z

Z PKS Kalisz od 1 PLN możecie podróżować na następujących trasach (bilety dostępne w 20-dniowej przedsprzedaży:

  • Kalisz – Toruń oraz Toruń – Kalisz,
  • Kalisz – Zielona Góra oraz Zielona Góra – Kalisz,
  • Kalisz – Zakopane oraz Zakopane – Kalisz,
  • Kalisz – Gdańsk oraz Gdańsk – Kalisz (w sezonie letnim),

Przykładowy widok cen oraz rezerwacja:

PKS OLSZTYN

Z PKS Olsztyn od 1 PLN możecie podróżować na następujących trasach:

  • Olsztyn – Lublin oraz Lublin – Olsztyn,
  • Olsztyn – Warszawa oraz Warszawa – Olsztyn,

Przykładowy widok cen oraz rezerwacja:

HELIOS  T R A V E L

Z Helios Travel od 1 PLN podróżować możecie na trasie:

  • Kraków – Bielsko Biała oraz Bielsko Biała – Kraków,

Przykładowy widok cen oraz rezerwacja:

Tanie bilety od 1 PLN kupicie również o których regularnie piszemy na naszych łamach: Podlasie-Express.pl, Voyager Transport, Interglobus.pl, PKS Białystok.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Letnie słońce nad Morzem Czerwonym 🌊🐠 Tydzień w 5* hotelu w Egipcie z all inclusive za 2539 PLN 🤩
Egipt z Łodzi 2539 PLN

Letnie słońce nad Morzem Czerwonym. Tydzień w 5* hotelu z all inclusive

Spróbuj Azji w wygodnym wydaniu 🏖️ 10 dni w Sri Lance 🤩 Loty i ⭐⭐⭐⭐hotel za 2914 PLN 😱
Sri Lanka z Warszawy 2914 PLN

Spróbuj Azji w wygodnym wydaniu. Loty i 4* hotel tuż przy plaży

Sułtański start wakacji w Alanyi 🌊🏖️ Tydzień w 4* hotelu z all inclusive przy Plaży Kleopatry w Turcji od 2599 PLN 😍
Turcja z Radomia lub Krakowa od 2599 PLN

Sułtański wypoczynek w Alanii. Tydzień w 4* hotelu z all incluisve

✨Kawiarnie, wzgórza i spokojny portugalski vibe 😍🌇 City break (z weekendem) w Lizbonie za 809 PLN 🤩
Lizbona z Krakowa 809 PLN

Odwiedź stolicę Portugalii w dogodnym terminie (z weekendem). Loty + hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Kiedy już zrobią bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy?np. z Krakowem czy Katowicami.
Azaza, 16 grudnia 2014, 12:07 | odpowiedz
AzazaKiedy już zrobią bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy?np. z Krakowem czy Katowicami.
jeszcze trochę i cywilizacja dotrze w takie miejsca jak Bydgoszcz :P
Toruń, 16 grudnia 2014, 12:12 | odpowiedz
AzazaKiedy już zrobią bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy?np. z Krakowem czy Katowicami.
gdy stwierdzą, ze mozna zarobic na tym polaczeniu wiecej niz na innych, ktore otwieraja teraz
goldziak, 16 grudnia 2014, 12:14 | odpowiedz
AzazaKiedy już zrobią bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy?np. z Krakowem czy Katowicami.
Prawda jest taka, że w Bydgoszczy silną pozycję ma PKS Bydgoszcz, który również jest właścicielem dworca autobusowego. I, niestety, konkurencja się boi... I nic nie zmienią w tym zakresie głupawe komentarze z małego miasteczka zza miedzy (czyt. Torunia).
Tomek, 16 grudnia 2014, 13:33 | odpowiedz
Promocja jak najbardziej, tylko ja jakoś nie mogę na nią trafić... Ale tez poza tym zdecydowanie wolę wygodniejsze siedzę w aucie niz nabity po brzegi autokar.Ale co kto lubi...
Sylwiaa, 16 grudnia 2014, 18:46 | odpowiedz
PKS Zielona Góra ma promocję "Bilet za piątaka". Pierwszy bilet za 5 zł, kolejny za 10 i 15 zł. Dostępne są na kurs z Zielonej Góry (wyjazd 22:00) do Przemyśla (przyjazd 11:15). Jedzie m.in. przez: Wrocław (02:00), Katowice (05:20), Rzeszów (09:45) i kilka mniejszych miast. Powrotny 22:00 - 11:25. Bilety do kupienia na ich stronie.
Kot Alik, 16 grudnia 2014, 21:31 | odpowiedz
Kalisz - Zakopane zostało zawieszone - względy ekonomiczne; mógłby ktoś zrobić listę przewoźników autokatowych, które są w opcji "Tanie podróżowanie"?:-D
witek, 13 kwietnia 2015, 23:25 | odpowiedz