Fly4free.pl

Tanie loty z Warszawy: Edynburg, Wenecja za 78 PLN oraz Walencja za 144 PLN

wenecja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional, Shutterstock
Cały czas wyszukujemy dla Was najlepsze oferty z promocji irlandzkiego przewoźnika. Tym razem mam dla Was przeloty do Szkocji, Hiszpanii oraz Włoch.

Wysokie góry, przepiękne jeziora, gęste lasy i dziesiątki kilometrów cudownych plaż. Krajobrazy Szkocji naprawdę zapierają dech w piersiach. Liczne wzgórza i bujna ziemia uprawna na nizinach oraz głębokie doliny otoczone górami, gdzie możemy spotkać długowłosą, szkocką krowę! Szkocja to niewątpliwie miejsce, które warto odwiedzić! To jeden z najpiękniejszych zakątków Europy, pełne spokoju oraz uroku.

Foto: Kanuman, Shutterstock

Wenecja to miejsce unikatowe! Wszyscy zachwyceni są niezliczoną ilością kanałów i wspaniałą, znajdującą się na każdym kroku architekturą. Warto wybrać się tam bez mapy, pospacerować wąskimi uliczkami, a nawet na chwilę się zgubić.

Foto: gorillaimages, Shutterstock

W Walencji spotkacie się z piękną zabudową historycznych dzielnic, niezliczoną ilością zielonych parków, pięknymi placami (Ratuszowym czy Katedralnym), wspaniałą kuchnią i oczywiście plażami. Słońcem możecie się tam cieszyć praktycznie przez cały rok. Jednym z ciekawszych miejsc, jakie oferuje nam Walencja, jest bez wątpienia kompleks Ciudad de las Artes y las Ciencias.

Foto: Lipskiy, Shutterstock

LOTY

Kliknijcie i zarezerwujcie przeloty do Edynburga:

Kliknijcie i zarezerwujcie przeloty do Wenecji:

Kliknijcie i zarezerwujcie przeloty do Walencji:

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

Szukacie parkingu w okolicy lotniska?

NOCLEGI

Pamiętajcie o zakwaterowaniu w Wenecji:

oraz w Walencji:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »