Fly4free.pl

Tanie loty z Poznania do Aten, Madrytu i na Maltę za 144 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nadezhda1906, Shutterstock
Sprawdźcie przygotowaną przeze mnie listę z tanimi lotami z poznańskiego lotniska na południe Europy. Za bilety w dwie strony na przedłużony weekend, Święta Bożego Narodzenia i nie tylko zapłacicie tytułowe 144 PLN.

Malta, choć nie należy do największych wysp (ma zaledwie 33 kilometry długości), to ma bardzo wiele do zaoferowania zwiedzającym. Piaszczyste oraz kamieniste plaże, na których spędzicie miłe chwile wypoczywając, a dla aktywnych idealne miejsca do uprawiania sportów wodnych i nurkowania. Malta to także wyspa o bardzo ciekawej historii, dlatego nie zabraknie zabytków wartych odwiedzenia.


Zoltan Gabor, shutterstock

Madryt – największe miasto Hiszpanii, uwieczniony w wielu filmach Pedra Almodovara. Podczas pobytu w stolicy Hiszpanii warto zwiedzić Stare Miasto. Punktem strategicznym jest Plaza de Sol. Będąc w Madrycie koniecznie musicie wybrać się na tradycyjne hiszpańskie rozrywki: niezapomniany spektakl flamenco i fascynującą corridę. Spróbujcie również lokalnej kuchni, ta madrycka zdecydowanie odróżnia się od tej z innych regionów Hiszpanii, a wyróżnikiem jest wyrafinowanie i wyśmienity smak.


Greg Blok, shutterstock

LOTY

POZNAŃ – ATENY – POZNAŃ

Przykładowa rezerwacja:

POZNAŃ – MADRYT – POZNAŃ

Przykładowa rezerwacja:

POZNAŃ – MALTA – POZNAŃ

Przykładowa rezerwacja:

W najniższej cenie podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

O tanich lotach do Aten poinformował nas czytelnik jekyll, dziękujemy.

NOCLEGI

Do przykładowych terminów podróży, wybrałem dla Was opcję zakwaterowania w Atenach w Centrotel za 186 PLN/pokój za noc. Hotel jest usytuowany w centrum miasta, zaledwie 500 metrów od stacji Larissis. Oferuje on nowoczesne pokoje z wanną z hydromasażem oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »