Fly4free.pl

Tanie loty do Paragwaju z Warszawy za 1851 PLN

1851 PLN
Słynne wodposady ameryki południowej
Foto: R.M. Nunes / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co powiecie na podróż ze stolicy Polski przez Paryż do Ameryki Południowej? Dzięki takiej kombinacji bardzo tanio dolecicie do Asunción, stolicy Paragwaju.

Cena końcowa oraz liczba dostępnych terminów to główne zalety tej oferty. Będąc w Paragwaju zachęcam was do wybrania się nad Wodospady Iguazu. Dojedziecie tam autobusem zeAsunción, a za bilet zapłacicie od 35 do 75 PLN (w jedną stronę). Zwróćcie uwagę, że podczas podróży tam macie długą przesiadkę w Paryżu. Czas między przylotem, a odlotem ze stolicy Francji możecie wykorzystać na zwiedzanie miasta. Klikając tutaj dowiedzcie się jak dojechać z lotniska CDG do miasta.

Bagaż!

Z Warszawy do Paryża w najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 35 x 25 cm. Za ten nadawany do luku będziecie musieli zapłacić 106 PLN za lot w jedną stronę. Natomiast przeloty z Francji do Paragwaju i z powrotem odbędziecie w z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym.

W samym Asunción proponuję wam spędzić co najmniej kilka dni. Z dostępnych opcji zakwaterowania wybrałem dla was ofertę pobytu w hotelu Espana. Ten 3* obiekt znajduje się w odległości 1.3 km od Placu Urugwajskiego. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w telewizor z dostępem do kanału satelitarnych oraz prywatną łazienkę z prysznicem. W cenę noclegu wliczone są śniadania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »