(Aktualizacja) Wenecja to miasto, które każdy z nas powinien raz w życiu odwiedzić. Wyjątkowej urody miejsce zaprasza. Polecicie tam w dobrej cenie z Małopolski.
Bilety lotnicze z Krakowa do Wenecji i z powrotem zarezerwujecie na stronie easyjet.com korzystając z patentu sztokholmskiego. Podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm .
Patent sztokholmski: 1. Wybieracie i dodajecie przelot w jedną stronę ze Sztokholmu do Genewy na dowolną datę, ustawiając liczbę osób która ma podróżować na wybranej przez Was trasie. W opisywanym przez nas przykładzie są to dwie osoby między które dzieli się jedna opłata rezerwacyjna; 2. Dodajecie kolejny lot do rezerwacji wybierając opcję „+ dodaj więcej lotów”; 3. Obieracie interesującą Was trasę z opcją powrotu; 4. Usuwacie przelot ze Sztokholmu do Genewy z rezerwacji; 5. Zmieniacie walutę na PLN.
Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ryanair tez bedzie latał z Wenecji, jeszcze nie podaliście tego newsa