Fly4free.pl

Loty do Uzbekistanu (Samarkanda) z Warszawy za 1569 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kalpak Travel, Flickr.com, CC
Nowość na Fly4free. Tanie loty na trasie Warszawa - Samarkanda - Warszawa. Sprawdźcie wszystkie dostępne terminy w kalendarzu w tekście.

Uzbekistan dla wielu osób wciąż pozostaje bardzo egzotyczną destynacją. Taszkent, Buchara czy Chiwa – same nazwy miast potrafią już rozbudzić podróżniczą wyobraźnię. Nie sposób pominąć również Samarkandy – jednego z najważniejszych kulturowo miast w Azji Środkowej. Piękny Registan stanowiący jego wizytówkę to punkt obowiązkowy Waszej wycieczki. W całym kraju czeka na Was mnóstwo atrakcji. Majestatyczne meczety, tajemnicze Medresy, pałace pamiętające dawne czasy czy klimatyczne targi pełne egzotycznych towarów, to tylko niektóre z nich. Ruszcie śladem Jedwabnego Szlaku, a z pewnością nie będziecie żałować tej decyzji.

LOTY

Sprawdź wszystkie dostępne terminy w kalendarzu:

Przykładowa rezerwacja:

W podróż linią Aeroflot zabierzecie bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku bagażowego). Katering w cenie biletu. Czekają na Was przesiadki w Moskwie.

NOCLEGI

Najniższe ceny znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów noclegowych. Zakwaterowanie w Samarkandzie od 78 PLN za pokój 2-osobowy za noc:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »