Fly4free.pl

Tanie loty po Polsce za 19 PLN (w jedną stronę). Z Gdańska, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i ze Szczecina

39 PLN
samolot ryanair
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: katatonia82 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Podczas trwającej promocji w linii Ryanair, do systemu rezerwacyjnego trafiła spora pula tanich lotów krajowych. Za bilety w dwie strony zapłacicie tylko 39 PLN, a wszystkie dostępne terminy oraz trasy znajdziecie poniżej w tekście.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Hotel Ibis Gdansk Stare Miasto usytuowany jest w odległości 400 metrów od Ratusza Staromiejskiego. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Dla gości przygotowano także bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »