plaża Burgas

Tanie loty nad Morze Czarne (Burgas) z Rzeszowa od 76 PLN. Także na Święta Wielkanocne

Wybierzcie się na Słoneczny Brzeg za bilety w dwie strony płacąc mniej niż 80 PLN. Na wybrzeże Morza Czarnego udacie się na przełomie marca i kwietnia, a wszystkie dostępne terminy znajdziecie poniżej w tekście.

LOTY

rezerwacja lotów do Bułgarii

Przykładowa rezerwacja na Święta Wielkanocne:

Przykładowa rezerwacja:

rezerwacja tanich lotów do burgas

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Ważne! Zobacz zmiany w polityce bagażowej Ryanair >>

NOCLEGI

Z dostępnych opcji zakwaterowania wybrałem dla Was ofertę pobytu w Cascadas Family Resort za 90 PLN/pokój za noc. Obiekt jest położony 6 minut spacerem od plaży. Każdy apartament urządzony został w nowoczesnym, eleganckim stylu i dysponuje balkonem. W każdym z nich znajduje się także łazienka oraz sprzęt do gotowania. Do dyspozycji gości jest ponadto pralka oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych.

rezerwacja noclegów w burgas

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Sprawdź inne superokazje 🔥
Bułgaria all inclusive ze zjeżdżalniami 🌊🏖️ 7 dni w 4* hotelu na Słonecznym Brzegu za 1449 PLN
Bułgaria z Krakowa 1449 PLN

Bułgaria all inclusive z zjeżdżalniami: 7 dni w 4* hotelu

Złote Piaski w dobrej cenie 🏖️⭐⭐⭐⭐ Ultra all inclusive w Bułgarii za 2499 PLN
Bułgaria z Warszawy 2499 PLN

Złote Piaski w dobrej cenie: ultra all inclusive w Bułgarii

Słoneczny Brzeg na początek sezonu 🌞🏖️ Loty i 4* hotel ze śniadaniami za 969 PLN 😍
Bułgaria z Gdańska 969 PLN

Początek wakacji nad słonecznym Morzem Czarnym

Słoneczny Brzeg w szczycie sezonu 🌊☀️🍹 All inclusive w Bułgarii za 2279 PLN
Bułgaria z 2 miast 2279 PLN

Słoneczny Brzeg w szczycie sezonu: all inclusive w Bułgarii

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?