Fly4free.pl

Tanie loty na przedłużony weekend na Islandię z Gdańska za 178 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: oBebee, Shutterstock.com
Odwiedźcie spektakularną Islandię! Kupcie bilety, zarezerwujcie noclegi, wypożyczcie auto i eksplorujcie to niesamowite miejsce.

Islandia jest państwem wyspiarskim, zlokalizowanym w północnej części Oceanu Atlantyckiego. To wyspa gejzerów (np. Geisir), prawie 10 000 wodospadów (m.in. Dettifoss, Gullfoss, Godafoss), lodowców (Eyjafjallajokull, Myrdalsjokull, Tindfjallajokull). Podczas zwiedzania kraju na liście nie może zabraknąć też takich miejsc jak Hvalfjördur – Wielorybi Fiord, skamieniały smok – Hvítserkur, Jökulsárlón – Lodowcowa Laguna czy Lasy Thora. Wrócicie zachwyceni!

LOTY

Bilety lotnicze do Reykjaviku i z powrotem w najniższej cenie dostępne są dla osób posiadających konto Wizz Discount Club, pozostali za bilety zapłacą więcej. Pamiętajcie, że lecicie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na Islandii w Reykjaviku polecam zatrzymać się w apartamencie Loa Loa. Obiekt posiada wspólną łazienkę. Za noc dla 2 osób w tym miejscu przyjdzie Wam zapłacić 338 PLN.

AUTO

Wypożyczając samochód na lotnisku w Reykjaviku łatwo i wygodnie dojedziecie do takich atrakcji turystycznych jak: Golden Circle, na plażę Reynisfjara lub pod wulkan Eyjafjallajökull.

Dlaczego warto odwiedzić Islandię?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »