Fly4free.pl

Tanie loty na przedłużony weekend do Apulii za 83 PLN (z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kite_rin, Shutterstock
(Aktualizacja) Świetna okazja na zakup tanich biletów na południe Włoch w okołoweekendowym terminie. Nie zastanawiajcie się jednak długo - kto pierwszy, ten lepszy!

Apulia, to przepiękne wybrzeże o długości prawie 800 km. Przepełnione pięknymi krajobrazami, które na pewno zapadną w pamięć na długi czas. Prócz widoków, nie zabraknie również malowniczo położonych plaż. Jest także wiele miejsc wartych zwiedzania, jak sama stolica regionu – Bari, Tarent – główny ośrodek nad Morzem Jońskim, Brindisi – tętniące życiem miasto portowe z klimatyczną Starówką oraz zachwycające barokową architekturą Lecce czy białe miasteczko Ostuni. Nie można również zapomnieć o słynnym Alberobello, w którym znajdziecie niezwykłe kamienne domki Trulli.

LOTY

tanie loty do Bari

Najtańsze bilety lotnicze dostępne są dla osób posiadających członkostwo Wizz Discount Club i podróżujących z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

NOCLEGI

Po zakupie biletów lotniczych czas zarezerwować zakwaterowanie. Polecam zatrzymać się w apartamencie B&B Piccinni 191. Za spędzoną w nim noc przyjdzie Wam zapłacić 194 PLN. Obiekt ten jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Pensjonat położony jest w centrum miasta Bari, 800 metrów od bazyliki św. Mikołaja.

AUTO

Samochód pozowli zwiedzić więcej:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »