REKLAMA

Wiosną z Krakowa na Majorkę za 188 PLN lub Gran Canarię od 327 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Rafael Martin-Gaitero, Shutterstock
Wyszukałem dla Was ofertę z promocyjnymi przelotami na hiszpańskie wyspy. Wybierać możecie spośród lotów na Majorkę lub Gran Canarię, a za bilety w dwie strony zapłacicie od 188 PLN.

LOTY

Kraków – Majorka – Kraków za 188 PLN

rezerwacja lotów na majorkę

Kraków – Gran Canaria – Kraków od 327 PLN

rezerwacja lotów na gran canarię

loty na kanary

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

Na Majorce proponuję Wam zatrzymać się w 3* Ola Es Ravells D’or za 144 PLN/pokój za noc. Obiekt oddalony jest od plaży zaledwie 4 minuty spacerem i oferuje pobyt w klimatyzowanych apartamentach typu studio. Są one przestronne, dobrze oświetlone i wyposażone w kuchnię, w której można przygotowywać własne posiłki. Mają one również prywatny taras lub balkon, z którego można podziwiać widoki i cieszyć się promieniami słońca. Natomiast z ofertą zakwaterowania na Gran Canarii zapoznacie się tutaj.

rezerwacja noclegu na majorce

AUTO

Na każdej z ww. wysp proponuję Wam wypożyczyć samochód, dzięki temu zobaczycie więcej.

rezerwaqcja samochodu na majorce

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

malaga panorama

Malaga w wakacje za 251 PLN

9 godzin temu
REKLAMA