Tanie loty na Islandię z Wrocławia za 208 PLN

Foto: Standret / Shutterstock
(Aktualizacja) Podróż na bajeczną Islandię to marzenie niejednego z Was. Jeżeli chcielibyście spełnić to marzenie to skorzystajcie z oferty tanich lotów do Reykjaviku.

Islandia jest państwem wyspiarskim, zlokalizowanym w północnej części Oceanu Atlantyckiego. To wyspa gejzerów (np. Geisir), prawie 10 000 wodospadów (m.in. Dettifoss, Gullfoss, Godafoss), lodowców (Eyjafjallajokull, Myrdalsjokull, Tindfjallajokull). Podczas zwiedzania kraju na liście nie może zabraknąć też takich miejsc jak Hvalfjördur – Wielorybi Fiord, skamieniały smok – Hvítserkur, Jökulsárlón – Lodowcowa Laguna czy Lasy Thora. Wrócicie zachwyceni!

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

Bilety lotnicze do Reykjaviku i z powrotem w najniższej cenie dostępne są dla osób posiadających konto Wizz Discount Club, pozostali za bilety zapłacą więcej. Pamiętajcie, że lecicie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

Na Islandii polecam zatrzymać się w dobrze ocenianym apartamencie w Keflaviku – Rooms & Breakfast Guesthouse. Obiekt posiada wspólną łazienkę.

AUTO

Wypożyczając samochód na lotnisku w Reykjaviku łatwo i wygodnie dojedziecie do takich atrakcji turystycznych jak: Golden Circle, na plażę Reynisfjara lub pod wulkan Eyjafjallajökull.

Dlaczego warto odwiedzić Islandię?

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
To ja się męczę, kupuje z rocznym wyprzedzeniem - żeby było taniej - płace 5 stów i zadowolony czekam. Przychodzą wakacje i Islandia co chwila za 2 albo 3 stówki z Polski.... Nauczka na przyszłośc
looookasz, 17 lipca 2017, 10:44 | odpowiedz

4 dni w Porto za 367 PLN: loty + noclegi

1 godzinę temu