Fly4free.pl

Tanie loty na Alaskę z Warszawy od 2251 PLN

2251 PLN
alaska widok
Foto: Robert Frashure / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dawno niespotykana oferta przelotów ze stolicy Polski do Anchorage. Znalazłem dla was bilety w ten piękne rejon USA w atrakcyjnej cenie.

Mało tego, ostatni raz Alaska w kwocie do 2300 PLN pojawiła się w pakiecie z Seattle z wylotem z Berlina. Teraz nie dość, że lecicie z Warszawy to po drodze czekają was krótkie przesiadki w EU oraz na ternie USA, bez kilkudniowych przerw w podróży. Bilety lotnicze w najniższej cenie (2251 PLN) zarezerwujecie tylko i wyłącznie na stronie linii lotniczej klm.com.

Poza terminami, które widzicie na załączonych obrazkach, dostępne są także inne daty z lotami. Kilka przykładowych zebrałem dla was tutaj. Łapcie je: 10 – 19, 10 – 22 i 10 – 24 września oraz 12 – 20, 14 – 23 i 21 – 31 października.

W najniższej cenie z podróżujecie z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego o wymiarach 40 x 30 x 15 cm. Za taki nadawany do luku (do 23 kg) będziecie musieli zapłacić 230 PLN w jedną stronę.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

By nie ograniczać się tylko do miasta, a lepiej zwiedzić Alaskę niezbędny będzie samochód. Dlatego po przylocie do Anchorange zachęcam was do wynajmu auta na cały pobyt. Dwa ostanie dni na miejscu (22-24 września) proponuję wam spędzić w Anchorage. Ceny zakwaterowania są atrakcyjne i zaczynają się już od 114 PLN/osoba/noc.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »