Fly4free.pl

Tanie loty na Alaskę (Anchorage i Fairbanks) z Berlina od 1934 PLN. Również na wakacje!

1934 PLN
Krajobraz Alaski
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko goszcząca na naszych łamach okazja na loty w dobrej cenie w tamte rejony USA. Alaska to dziewicza przyroda, widoki zapierające dech w piersiach oraz kraina parków narodowych.

Dostępnych jest kilka terminów podróży: w lutym i marcu oraz niewiele drożej w w wakacje. Wybierając się na Alaskę w przykładowym terminie 4 – 22 czerwca traficie na tamtejsze lato – to najlepsza pora na odwiedzenie tego zakątka świata.

Po drodze czekają was gwarantowane przez przewodnika przesiadki w Amsterdamie, Paryżu oraz Seattle. Pamiętajcie, że wybierając bilety w najniższej cenie na pokład będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny.

Termin podróży: luty – październik
Linia lotnicza: Air France, KLM, Delta
Bagaż: podręczny

Hotel347 PLN/

W Anchorage rozważcie zakwaterowanie w hotelu Comfort Inn Downtown Ship Creek. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Hotel na Alasce

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów do Anchorage

Co zobaczyć na Alasce?

Wielu uważa, że nie ma na świecie drugiego takiego miejsca. Ten położony na końcu świata największy stan USA oferuje ogromne przestrzenie, niezapomniane widoki i wszechogarniające poczucie wolności.

Znajdziecie tam lodowce (Glacier Bay National Park & Preserve, Hubbard), wysokie góry (Chugah, szczyt Denali), Parki Narodowe (Kenai Fjords National Park, Resurrection Bay) oraz bogatą faunę: żyjące w swoim naturalnym środowisku niedźwiedzie, łosie i wieloryby. Podróżując przez Alaskę zatrzymajcie się w jednym z klimatycznych miasteczek: Talkeetna, McCarthy przy kopalni Kennicott czy też w Coldfoot.

Osobiście polecam wizytę w Parku Narodowym Denali: to jeden z największych rezerwatów w USA, położony pomiędzy Anchorage i Fairbanks. Znajdziecie tam wspaniałe jeziora, wysokie górskie szczyty (ponad 6000 m n.p.m.) oraz bogatą faunę. Wybierając się w podróż pamiętajcie jednak, że zima traw tam niemal 9 miesięcy – dzięki temu już we wrześniu istnieje możliwość obserwacji zorzy polarnej.

Samochód

Samochód to konieczność, by swobodnie poruszać się po Alasce.

Auto na Alasce

Jezioro na Alasce
Foto: Maridav / Shutterstock
Rodzina niedźwiedzi
Foto: knelson20 / Shutterstock
Kwiaty wiosną
Foto: Mike Redwine / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik nelson 1974. Dziękujemy.

  • Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik dotyczący wypełnienia ESTA.

  • Nasi czytelnicy odwiedzili już Alaskę! Tutaj możecie zapoznać się z relacją z podróży.

  • W dzisiejszych czasach w każdą podróż zabieram wielowalutową kartę Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności, to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Więcej takich ofert z Warszawy do Anchorage poprosimy!
Zwolnić Tempo, 19 lutego 2020, 10:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »