Fly4free.pl

Tanie loty do Mediolanu z Katowic za 68 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: prochasson frederic, Shutterstock
(Aktualizacja) Jeszcze niższa cena za bezpośrednie przeloty do włoskiej Lombardii. Bilety kupicie za jedyne 68 PLN.

Mediolan to kipiąca modą metropolia. Jedzenie, prawdziwy włoski charakter miasta i włoska piłka nożna są wizytówką Mediolanu. Symbolem miasta jest niewątpliwie największa na świecie gotycka katedra Duomo. Prace nad nią rozpoczęły się w 1386 roku i trwały ponad 500 lat. Z jej szczytu możecie podziwiać piękną panoramę miasta, a w pogodny dzień można dostrzec nawet Alpy. Nieopodal katedry znajduje się również jedno z najstarszych centr handlowych – Galleria Vittorio Emanuele II. Był to jeden z pierwszych budynków, w którym do budowy sklepienia zostały użyte elementy żelaza i szkła. Milan to brama do naturalnych cudów Lombardii. Możecie tam, z dala od zgiełku, odpocząć nad malowniczo położonymi jeziorami takimi jak Como czy Maggiore. Warto również skusić się na spacer po urokliwych wzgórzach Bergamo.

LOTY

Kup bilety w terminie 12 – 15 listopada:

Kup bilety w terminie 8 – 15 listopada:

Do Mediolanu podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

NOCLEGI

Podczas pobytu we włoskiej stolicy mody proponuję zakwaterowanie w Hotelu Lloyd, gdzie za pokój dla 2 osób zapłacicie 361 PLN/noc. Obiekt położony jest w centrum Mediolanu, kilka minut spacerem od Katedry Duomo. Poruszanie po mieście nie sprawi Wam kłopotu gdyż w pobliżu hotelu znajduje się stacja metra.

Przykładowa rezerwacja:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »