Fly4free.pl

Iberia/Finnair: Boston, Chicago, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Nowy Jork, Miami, San Francisco, Seattle z Berlina od 996 PLN

996 PLN
flaga stanów zjednoczonych
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: bbernard / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra oferta przelotów tuż zza naszej zachodniej granicy do Ameryki Północnej. Ceny biletów do tytułowych miast zaczynają się od 996 do 1300 PLN. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie swoją podróż m.in. do Kalifornii czy na Florydę.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
  • Berlin – Boston
  • Berlin – Chicago
  • Berlin – Denver
  • Berlin – Las Vegas
  • Berlin – Los Angeles
  • Berlin – Miami
  • Berlin – Nowy Jork
  • Berlin – San Francisco
  • Berlin – Seattle
Bagaż

W najniższej cenie podróżujecie tylko z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz 56 x 45 x 25 cm.

W San Francisco proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Page, który znajduje się 500 metrów od ratusza miejskiego, 800 metrów od placu Union Square i 1.3 km od centrum kongresowego Moscone Center. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego dostępu do WiFi.

W Las Vegas proponuję Wam zatrzymać się w hotelu Stratosphere Hotel, Casino & Tower ze słynną wieżą Stratosphere Tower o wysokości 350 metrów z 2 basenami, kilkoma lokalami gastronomicznymi oraz kasynem o powierzchni około 7500 m². Nowoczesne pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz kanałów pay-per-view. W każdym z nich znajduje się także część wypoczynkowa i biurko.

Na lotnisku w Los Angeles proponuję Wam wynająć samochód i ruszyć w drogę np. do Las Vegas czy parków narodowych. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »