Fly4free.pl

Tanie loty do Tel Awiwu z Lublina za 98 PLN

98 PLN
Tel Awiw widok plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: badahos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Atrakcyjna cena za przeloty do Izraela. W podróż do Tel Awiwu wybierzecie się za tytułowe 98 PLN.

Najtańsze bilety kupicie w ramach trwającej promocji.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Obiekt Florentine położony jest 9 minut spacerem od plaży, w tętniącej życiem dzielnicy Florentin. Oferuje on prywatne pokoje oraz sale wieloosobowe. Na miejscu można korzystać z klimatyzacji i bezpłatnego WiFi, a w wolnej chwili goście mogą zrelaksować się na dużym wspólnym tarasie, na którym rozstawiono sofy i stoliki.

Chcecie zwiedzić więcej niż sam Tel Awiw? Jeszcze na lotnisku wynajmijcie samochód wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »