Tanie loty do Szkocji: Aberdeen z Gdańska za 78 PLN
Dobra cena za okołoweekendową wycieczkę do malowniczej Szkocji. W podróż wybierzecie się za tytułowe 78 PLN. Wysokie góry, przepiękne jeziora, gęste lasy i dziesiątki kilometrów cudownych plaż. Krajobrazy Szkocji naprawdę zapierają dech w piersiach. Liczne wzgórza i bujna ziemia uprawna na nizinach oraz głębokie doliny otoczone górami, gdzie możemy spotkać długowłosą, szkocką krowę! Szkocja to niewątpliwie miejsce, które warto odwiedzić! To jedno z najpiękniejszych zakątków Europy, pełne spokoju oraz uroku.
LOTY


Najtańsze bilety zakupią posiadacze Wizz Discount Club. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.
NOCLEGI
Hotel położony jest 15 minut spacerem od wybrzeża oraz blisko centrum miasta. Pokoje w obiekcie zostały urządzone w prostym stylu. Są one wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym z nich znajduje się także łazienka z suszarką do włosów.


AUTO
Wypożycz auto i odkrywaj Szkocję!


Rafał Waśko Autor artykułu Wnuk Królowej Mieszanki Krakowskiej i głównego tancerza Łobzowian, Prezydent Miasta Krakowa nadał jego mamie dziedziczny tytuł szlachecki. Najbardziej zmarnowany talent wyścigowy zaraz po Ricciardo? Jego ulubiona gra to 5 Sekund, więc sztuczkę TUTUTURU-MAX-VERSTAPPEN robi jeszcze szybciej, niż 4-krotny mistrz F1. Spędził 1,5 roku w Azji, co zaowocowało nieodwracalnymi zmianami: wygrywa barowe turnieje szachowe, zaprasza obcych do saloników, dzieli się ostatnią frytką z sosem.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?