Tanie loty do Stambułu z Warszawy za 383 PLN

Dobra cena od Ukraine International Airlines za loty do Turcji. Bilety z Warszawy do Stambułu kupicie za 383 PLN. W tych cenach wybierać możecie bardzo krótkie i dłuższe przesiadki w Kijowie,

Rezerwacje przelotów na kayak.fly4free.pl. Podróżujecie z bagażem podręcznym. W obie strony czekają Was przesiadki w Kijowie.

Przykładowe terminy:

7-11 października

14-18 października

21-25 października

Zarezerwuj przelot >>

wawist

Sprawdź inne superokazje 🔥
Tydzień z all inclusive na Riwierze Tureckiej 🌊☀️🍹 4* hotel Anitas w Konakli za 2669 PLN
Turcja z Warszawy 2669 PLN

Tydzień z all inclusive na Riwierze Tureckiej: 4* hotel Anitas w Konakli

Prestiżowe wakacje w Turcji 🌊🏨 4* hotel all inclusive za 2248 PLN
Turcja z 2 miast 2248 PLN

Prestiżowe wakacje w Turcji: 4* hotel all inclusive

Wakacje w Turcji z all inclusive 🌊☀️ 4* The Nix Hotel za 2499 PLN
Turcja z Bydgoszczy 2499 PLN

Wakacje w Turcji z all inclusive: 4* The Nix Hotel

Wakacyjny relaks tuż przy plaży 🏖️🌊 Tydzień w Turcji z all inclusive w 4* hotelu za 2334 PLN 😍
Turcja z Wrocławia 2334 PLN

Wakacje tuż przy plaży. Tydzień z all inclusive w nowoczesnym 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Cena dobra, ale po dzisiejszych zamachach to chyba nie jest najlepszy cel podróży. Szkoda :(
podróżnik, 7 czerwca 2016, 21:43 | odpowiedz
może jeszcze Bagdad i Kabul zaproponujcie!
Zbigniew, 8 czerwca 2016, 0:36 | odpowiedz
SWIETNA CENA!!!!!!!!!!!!! SZKODA ZE POD KALKULATOREM JEST NAPISANE OD RAZU CENA CALKOWITA 767? NIE WIADOMO SKAD. OSZCZEDZASZ 27% I NA DZIEN DOBRY DODATKOWA OPLATA 270 ZL TARYFA I OPLATY 400.
KOCUR, 8 czerwca 2016, 2:06 | odpowiedz
Ja po dwóch pierwszych zamachach też się wahałam. Jednak miałam szczęście i w czasie mojego pobytu nic się nie wydarzyło.Stambul to piękne miasto i zasługuje by choć raz je odwiedzić. Zaraz po przylocie do Polski był kolejny wybuch bomby. Jednak ja wiem że jeszcze do tego miasta wrócę. Przy okazji te terminy są na jesień więc może coś się w poprawi?
robek bobek, 8 czerwca 2016, 6:22 | odpowiedz
Cebulki! To do Wrocławia tez nie polecicie ?
Miki, 8 czerwca 2016, 19:58 | odpowiedz