Fly4free.pl

Tanie loty do Sewilli z Krakowa za 188 PLN

Sewilla pałac
Foto: Visual Intermezzo, Shutterstock
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na pełne atrakcji południe Hiszpanii. Bilety do stolicy Andaluzji kupicie już za 188 PLN w obie strony.

Flamenco, tapas bary, corrida, słońce i wszechobecna fiesta… można by rzec, że Andaluzja jest alegorią prawdziwej Hiszpanii. Miejsc wartych Waszych odwiedzin jest tu mnóstwo, a najważniejsze z nich to z pewnością: Sewilla z majestatyczną katedrą kryjącą grobowiec Kolumba, zespół pałacowy Alhambra w Grenadzie, La Mezquita w Kordobie, słynne na cały świat winiarnie w Jerez de la Frontera czy zjawiskowa Ronda. Chcąc odpocząć od zgiełku dużych miast wyruszcie szlakiem Pueblos Blancos – malowniczych białych miasteczek, wciśniętych między górskie zbocza, takich jak Arcos de la Frontera, Grazamela czy Vejer. Plażowiczom polecamy relaks na skąpanym w andaluzyjskim słońcu wybrzeżu. Znajdziecie tu mnóstwo pięknych, piaszczystych plaż, z których to naszą faworytką jest sąsiadująca z rzymskimi zabytkami Bolonia.

LOTY

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Do Sewilli podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

NOCLEGI

Nie zapomnijcie o zakwaterowaniu na miejscu:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »