PLL LOT: Tanie loty do Seulu z polskich miast od 1673 PLN
(Aktualizacja) Atrakcji w stolicy Korei nie brakuje! Jednym z najpopularniejszych miejsc jest deptak Jangno, tzw. droga dzwonów oraz obszar starego miasta dynastii Joseon.
Promocyjne bilety do stolicy Korei Południowej dostępne są na podróże w czerwcu (np. 2-10). Do Seulu lecicie z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia, na pokładach naszych narodowych linii PLL LOT z bagażem rejestrowanym.
Startując z portów regionalnych czekają was przesiadki na lotnisku w Warszawie. Dalszą cześć podróży ze stolicy Polski do Seulu odbędziecie bezpośrednio na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner. Na chwilę obecną mamy problem z wygenerowaniem kalendarzy dostępnych terminów, dlatego podsyłamy kilkanaście dostępnych promocyjnych dat na wyloty: 29 maja i 1, 2, 3, 6, 9, 16 czerwca oraz na powroty: 7, 10, 13, 17, 25 czerwca.
Wycieczkę do Seulu możecie połączyć ze zwiedzaniem innych rejonów Korei Południowej. Np. za bilety lotnicze na wyspę Jeju zapłacicie dodatkowe 198 PLN w dwie strony. Bilety do Pusan kosztować was będą 303 PLN.
Kalendarz najtańszych lotów

W stolicy Korei możecie zatrzymać się w hotelu Atti Chungmuro, który leży w samym sercu Seulu, zaledwie 5 minut jazdy od popularnych ulic handlowych Myeongdong i Dongdaemun. Oferuje on dobrze wyposażone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. W cenę wliczone są śniadania.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?