Fly4free.pl

Tanie loty do Rwandy z Wiednia za 1651 PLN

1651 PLN
goryl w dżungli
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LMspencer/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeśli szukacie sposobu na to, aby wybrać się do środkowowschodniej Afryki, to pojawiła się bardzo dobra okazja. Tureckie linie lotnicze oferuję loty w atrakcyjnej cenie.

Podróż do Rwandy może stanowić świetny pretekst do odwiedzenia dwóch niesamowitych Parków Narodowych w Demokratycznej Republice Konga. Mowa o parkach Virunga oraz Kahuzi Biega. Ich główną atrakcją są dziko żyjące goryle.

Przeloty w najniższej cenie zarezerwujcie na norweskiej wersji strony Skyscanner. W celu ominięcia kosztów przewalutowania, zalecam dokonać płatności kartą Revolut. W przeciwnym razie za bilety przyjdzie wam zapłacić 1780 PLN. Dostępnych terminów jest mnóstwo, od maja, aż do grudnia tego roku.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Turkish Airlines.

Kalendarz najtańszych lotów

Po przylocie proponuję wam zatrzymać się w pensjonacie Yambi. Przestronne pokoje z prywatną łazienką, dostępem do sieci WiFi oraz aneksem kuchennym pozwolą wam się zrelaksować po całodziennym zwiedzaniu miasta.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »