Fly4free.pl

Tanie loty do Republiki Południowej Afryki! Bilety z Warszawy za 2127 PLN. Wiele jesiennych terminów

2127 PLN
Foto: Maximiliane Wagner / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzycie o dalekich podróżach na drugi koniec świata? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów z Warszawy i wybierzcie się jeszcze tej jesieni do Republiki Południowej Afryki. Zobaczcie dzikie zwierzęta, malowniczy kanion rzeki Blyde oraz największe miasto kraju – Johannesburg. Dostępnych jest wiele terminów od października do grudnia 😊.

W podróż do RPA wybierzecie się jeszcze w tym roku – dostępnych jest dużo terminów od października do listopada, np. 29 października – 12 listopada. Wasz wyjazd rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. Na wycieczkę wybierzecie się na pokładzie samolotów linii KLM oraz Air France, a po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Amsterdamie i Paryżu.

Proponowany termin podróży wam nie odpowiada? Spokojnie, możliwe są także inne daty lotów w atrakcyjnych cenach. Przykładowe to: 3 – 10 listopada, 3 – 17 listopada, 5 – 19 listopada oraz 5 – 19 grudnia.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: KLM, Air France
Bagaż: podręczny

Hotelod 158 PLN / pokój / noc

W Johannesburgu zatrzymajcie się w eleganckim apartamencie Easy Stay – The Vantage Rosebank. Obiekt wyposażono w kuchnię, prywatną łazienkę oraz bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może zakwaterowanie z klimatem? Skorzystajcie ze świetnej ceny i wybierzcie apartament Veranda house. Do dyspozycji gości oddano m.in. basen i uroczy ogród. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki oraz dostęp do internetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Johannesburg to świetna baza wypadowa do największych atrakcji kraju, jednakże samo miasto ma również wiele do zaoferowania. Będąc na miejscu, warto zapoznać się bliżej z niełatwą historią kraju – więcej na ten temat dowiecie się w Muzeum Apartheidu oraz odwiedzając dom Nelsona Mandeli. Chcielibyście podziwiać wspaniałą panoramę miasta? Wjedźcie na szczyt Carlton Centre, czyli najwyższy budynek Afryki.

Planujecie dłuższą wycieczkę? Wybierzcie się do Parku Narodowego Krugera, który jest jednym z największych rezerwatów w Afryce. To schronienie dla ponad 500 gatunków ptaków, 100 gatunków gadów, prawie 150 gatunków ssaków, a także ogromnie zróżnicowanej flory — to zdecydowanie najcenniejszy park narodowy w Republice Południowej Afryki.

Wciąż wam mało? W okolicy wspomnianego wyżej parku narodowego znajdziecie malowniczy, zielony kanion rzeki Blyde, który położony jest w północnej części Gór Smoczych. Jego krajobraz robi piorunujące wrażenie, gdyż długość kanionu wynosi około 26 km.

Foto: WitR / Shutterstock
Foto: Finn stock / Shutterstock
Foto: Mark G Williams / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania tego artykułu, podróżując do RPA musicie posiadać negatywny test PCR, wykonany nie wcześniej niż 72 h przed waszą podróżą.

  • Ze względu na różnorodne terminy rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w wybranym przez was okresie podróży będą obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Obywatele polscy podróżujący do RPA w celach turystycznych na okres nieprzekraczający 30 dni nie potrzebują wizy.

  • Pamiętajcie że w Republice Południowej Afryki obowiązuje ruch lewostronny!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »